Keystone logo
Marbella International University Centre BA (Hons) Mezinárodní řízení podniku
Marbella International University Centre

BA (Hons) Mezinárodní řízení podniku

Marbella, Španělsko

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 18 900 / per year

Na kampusu

Úvod

Pomůžeme vám získat přehled o nejdůležitějších tématech mezinárodního obchodu. Prostřednictvím praktických příkladů a současných obchodních případů rozvíjíme vaše porozumění tomu, jak nadnárodní společnosti a jejich strategie aplikují na nově získané znalosti. Naším cílem je poskytnout vám nástroje, které potřebujete k úspěchu ve své kariéře a získání cenného titulu uděleného University of West London.

Pomůžeme vám naučit se dělat důležitá rozhodnutí a rozvíjet obchodní strategie a zároveň zlepšit vaši schopnost ovlivňovat ostatní napříč kulturami, obchodními funkcemi a hierarchiemi. Naším cílem je poskytnout vám nástroje, které potřebujete k úspěchu ve své kariéře a získání titulu.

Nabízíme BA (Hons) v řízení mezinárodního obchodu, který čerpá z moderních obchodních konceptů a odborných zkušeností v oboru po celém světě. Náš tým specializovaných pedagogů v oblasti obchodu, ekonomiky, financí, marketingu, komunikačního designu a vyjednávání vám poskytuje nástroje, které potřebujete k úspěchu ve své kariéře a získání titulu. Kromě našeho základního týmu kurzů se hostujících přednášek v průběhu kurzu účastní několik hostujících odborníků z oboru.

V MIUC vám poskytujeme teoretické a praktické nástroje pro rozvoj vašich dovedností kritického a kreativního myšlení a prospívání v rámci globalizované ekonomiky. Naši lektoři využívají své odborné znalosti k tomu, aby vás naučili relevantní teorii i průmyslové postupy, přičemž zdůrazňují příležitosti, které nabízí terciární vzdělávání zakořeněné v internacionalismu a praktičnosti.

Náš program má modulární strukturu pokrývající tři roky studia v oboru podnikání a jeho cest. Nabízíme povinné moduly, které vám poskytnou základní znalosti a dovednosti, které potřebujete, zatímco volitelné a jazykové moduly vám umožní upravit si kurz tak, aby vyhovoval vašim zájmům a kariérním aspiracím.

Během následujících tří let vás provedeme studiem mezinárodního obchodního managementu, mezinárodních financí a mezinárodního marketingu. Prozkoumáte také různé mezinárodní obchodní kontexty v rozvíjejících se trzích a vyspělých ekonomikách. V MIUC vás vyzýváme k aktivnímu přístupu ke svému učení, informování a utváření směru vaší cesty učení a budoucího kariérního směřování.

Pro tento stupeň vás naučíme, jak:

  • Formulujte a implementujte úspěšnou obchodní strategii.
  • Vytvářejte obchodní příležitosti pomocí škálovatelných a udržitelných obchodních modelů.
  • Vypracujte HR strategie podrobně popisující nábor, řízení výkonu a rozvoj pracovní síly.
  • Spravujte nehmotná aktiva, jako je produkt, cena, umístění a propagace.
  • Posilněte svou vyjednávací pozici pečlivou přípravou, analýzou a kvantifikací alternativ k obchodu.
  • Zapojte se do řízení procesů, řízení dodavatelského řetězce a řízení vztahů se zákazníky.
  • Plánujte a kontrolujte zdroje a procesy pro dosažení konkrétních cílů jako součást dočasných snah.
  • Zvládněte převádění obchodních metrik do business intelligence řízením kontrolních mechanismů pro implementaci strategie. Jsme odhodláni poskytnout vám nástroje, které potřebujete k úspěchu ve své kariéře a získání titulu.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky