Keystone logo
Moravian University

Moravian University

Moravian University

Úvod

Moravian University má hluboké kořeny a úspěšnost delší než ta naše. Ikonická moravská hvězda se zapsala do naší historie a je všude, kam se obrátíte. Pocit Moravy je propojen s pocitem Betléma a nese v sobě jak odolnost tradice ocelového města, tak lehkost okenních svíček, které v moravské tradici každou noc září.

Betlém je tak považován za svou historii, že byl přidán do užšího seznamu světového dědictví UNESCO v naději, že se připojí k takovým historickým místům, jako je Independence Hall, Socha svobody a egyptské pyramidy.

Vysokoškolští akademici

Pro malou školu má moravská zkušenost široký dosah. Můžete si vybrat z více než 70 oborů studia nebo si dokonce navrhnout svůj vlastní obor. Absolventský program navíc poskytuje více než 45 doktorských a magisterských titulů a možností certifikace. Ale nemusíte se hned o ničem rozhodovat. V Moravian chceme, abyste si našli čas na prozkoumání všech svých akademických zájmů a poté se zaměřili na vámi zvolenou cestu.

Zobrazit všechny vysokoškolské programy .

Kromě toho se můžete účastnit našeho programu Honours, výzkumu SOAR, místních stáží, studentských klubů, studia v zahraničí a dalších.

Naše průměrná velikost třídy je 16 studentů s poměrem studentů k fakultě 11:1. To znamená, že vás vaši profesoři znají křestním jménem a záleží jim na vašem úspěchu! Dostanete Macbook Pro a iPad, které budete používat po všechny čtyři roky školy, a dokonce si je můžete ponechat, jakmile dostudujete.

Absolvent Akademie

Moravian Graduate nabízí více než 50 absolventských a certifikovaných programů v oblasti behaviorálního zdraví, obchodu, vzdělávání, výtvarného umění, ošetřovatelství, rehabilitačních věd a teologických studií.

Moravské absolventské a certifikační programy jsou navrženy tak, aby připravily špičkové absolventy tak, aby splňovaly potřeby rostoucích průmyslových odvětví-a jsou také navrženy tak, aby zapadly do vašeho života, a ne ho vykořenily. Proto jsou absolventské kurzy nabízeny v tradičních, zrychlených, kombinovaných a online formátech. Budete mít také to nejlepší ze Moravian University na dosah ruky a naši učitelé z fakulty, zaměstnanci a studenti se zavázali k vašemu úspěchu.

Zobrazit všechny postgraduální programy .

Umístění

Nachází se podél východního pobřeží Spojených států, moravské volání Betlehem, Pensylvánie domů. V tomto rušném městečku se ocitnete jen kousek autem od hlavních měst, jako jsou Philadelphia, New York a Washington, DC. Jen si představte všechny víkendové výlety a nová dobrodružství! Ale nebojte se, v údolí Lehigh je spousta věcí. Ať už se účastníte jednoho z nejlepších hudebních festivalů v Severní Americe (Musikfest) nebo si užíváte baseballovou hru na stadionu Coca Cola, v Betlémě v PA nikdy není nuda.

Betlémská komunita vždy velmi vítá moravské studenty a často spolupracuje s univerzitou, aby jim nabídla stáže, praktické učební příležitosti a bezplatné akce.

Počasí

Pensylvánské údolí Lehigh Valley prožívá všechna čtyři roční období naplno. Pád přináší svěží svetr-počasí a barevné listy. Zimní kabáty pokrývají náš areál sněhem. Jaro nabízí dešťové sprchy a kvetoucí květiny. A léto je slunečné a teplé. Každá sezóna přináší do Betléma něco jiného a máme to rádi!

Vlastnosti kampusu

Studentský život

Na webu Moravian University je spousta práce, ať už se zajímáte o sport, umění nebo zapojení do komunity. Jako škola NCAA divize III má Moravian 23 univerzitních sportovních týmů a také 10 intramurálních týmů, pokud se chcete jen bavit! Existuje více než 80 studentských klubů, kterých se lze zúčastnit, včetně hudebních souborů, studentské samosprávy, studentských odborů a dalších.

Bezpečnost

Ano! Bezpečnost našich studentů je ve společnosti Moravian University nejvyšší prioritou. Naše kampusová policie pracuje na udržování bezpečného a zabezpečeného prostředí pro každého a je vždy k dispozici, aby pomohla v případě potřeby. Nabízíme také 24hodinový eskortní a každodenní kyvadlovou dopravu, stejně jako nouzové telefony s modrým světlem v celém areálu.

  Stipendia a financování

  Náklady a podpora

  Zavázali jsme se, že vám pomůžeme dosáhnout vašich cíle - a to zahrnuje poskytování cenově dostupného soukromého vzdělávání.

  Moravian University nabízí mezinárodní cenu za zásluhy studentů založenou především na akademických výsledcích: známky, síla vašeho akademického programu, vaše skóre TOEFL nebo IELTS, a vaše skóre SAT, pokud jsou předloženy. Další informace týkající se International Student Merit Award získáte prostřednictvím poptávkového formuláře na této stránce, kde získáte další informace o ocenění International Student Merit Award.

  Statistiky absolventů

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Bethlehem

   1200 Main Street Bethlehem, PA 18018, 18018, Bethlehem

  Otázky