Keystone logo
Morehouse College

Morehouse College

Morehouse College

Úvod

Muži z Morehouse se snaží být dostatečně vysokí, aby mohli nosit naši korunu vysokých očekávání a titul Morehouse Man. Morehouse Man je akademický, intelektuální a profesionální úspěch. Inspirován silnými, inteligentními, kritickými a podporujícími bratry a učiteli se Morehouse Man snaží udělat totéž.

Bratři Morehouse se stávají a zůstávají nejvlivnějšími průvodci a nejbližšími přáteli Morehouse Mana. Od prvního dne je jejich bratři inspirují, vyzývají je, berou je na zodpovědnost a stojí za nimi. Bratrstvo Morehouse zasahuje napříč generacemi, po celé zemi a do všech průmyslových odvětví a oblastí života.

V této úzce propojené kultuře dělají profesoři víc než jen učení - mentorují, pečují a povzbuzují. Nabízejí moudré vedení a zkušené pohledy a vyzývají muže z Morehouse, aby zpochybnil jejich předpoklady a zvýšil jejich ambice. Morehouse netlačí na Morehouse Man správným směrem - ukážeme vám, jak to pro sebe objevit, jak najít svou pravou cestu. A vlastnit to.

Morehouse Men usilují o více než typické úspěchy. Snaží se neustále zlepšovat sebe a své komunity. A zatímco titul otevírá dveře, naším posláním je zajistit, aby jimi procházel muž Morehouse, který vstoupil jako muž silné mysli a charakteru. Muž, který ví všechno, čeho je schopen. Muž, který zná sám sebe. Vůdce. Muž v plném rozsahu.

Místa

  • Atlanta

    Westview Drive Southwest,830, 30314, Atlanta

    Otázky