Keystone logo
Mount Aloysius College

Mount Aloysius College

Mount Aloysius College

Úvod

Mount Aloysius je komplexní vysoká škola svobodných umění a vědy se zaměřením na studium zaměřené na kariéru. Mount Aloysius College má kořeny v katolické tradici a je jednou ze 17 vysokých škol a univerzit sponzorovaných Mercy ve Spojených státech. Je členem konference pro milosrdné vysoké školství. Náš areál o rozloze 193 akrů je domovem více než 70 velkých společností / programů a 16 atletických týmů NCAA.

Posláním Mount Aloysius College je reagovat na individuální a komunitní potřeby kvalitními vzdělávacími programy v tradici milosrdných sester. Každý student má příležitost získat znalosti a rozvíjet hodnoty, postoje a kompetence nezbytné pro celoživotní učení v prostředí, které odráží orientaci svobodných umění a katolické, židovsko-křesťanské dědictví.

Divize integrace mise Mount Aloysius začleňuje naše poslání a základní hodnoty Mercy do aktivit kampusu, zkušeností s vírou, učení ve třídě a komunitních programů. Vážíme si toho, jak je důležité reagovat na společenské obavy vyjádřené Milosrdnými sestrami. Připravujeme naše studenty na spolupráci s občany komunity se silným smyslem pro účel.

Jako katolická vysoká škola založená a sponzorovaná Milosrdnými sestrami milosrdenství poskytuje Mount Aloysius College prostředí, ve kterém jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby syntetizovali víru s učením, rozvíjeli schopnosti se soucitem, dávali talenty a dary do služby ostatním a začnou zaujímat vedoucí postavení ve světovém společenství. S důrazem na hodnoty spravedlnosti, pohostinnosti, milosrdenství a služby poskytuje základní osnovy svobodných umění akademie nezbytný základ pro vedení a znalosti a dovednosti v široké škále profesí. Zatímco akademické zaměření je na hoře Aloysius prvořadé, akademie také považuje duchovní, kulturní, sociální a osobní růst za základní prvky rozvoje studenta.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Cresson

    Admiral Peary Highway,7373, 16630, Cresson

    Otázky