Keystone logo
Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Úvod

Univerzita, která byla založena v roce 1991, si již dlouho získala reputaci pro svůj ucelený akademický vzdělávací program a motivovaný studentský sbor. Zájemci si mohou vybrat z přibližně 50 studijních programů vyučovaných na třech katedrách v Magdeburgu a dvou katedrách ve Stendalu. Přibližně 130 profesorů zaručuje velmi dobrý poměr mezi zaměstnanci a studenty, přibližně 4 200 studentů v Magdeburgu a 2 100 ve Stendalu. Od zimního semestru 2005/06 nabízí univerzita výhradně bakalářské a magisterské studijní programy.

Mezinárodní

Univerzita udržuje kontakt s více než 100 univerzitami po celém světě. Nabízí se řada výměnných programů a několik mezinárodně zaměřených studijních programů.

Proč studovat na Magdeburg-Stendal University?

Zjistěte, proč je Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences pro vás tou nejlepší volbou - pro pobyt v zahraničí i pro studijní program.

Mladá univerzita

Vy a Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences máte mnoho společného. Například univerzita byla založena v roce 1991, což znamená, že je pravděpodobně kolem vašeho věku.

Inovativní studijní programy

Pokud uvažujete o studiu v cizí zemi, jako je Německo, pravděpodobně vás nová a vzrušující baví. Perfektní! Univerzita nabízí nové a vzrušující studijní obory, jako jsou aplikovaná studia dětství, bezpečnost a prevence rizik a tlumočení znakového jazyka.

Jazykové kurzy a kulturní akce

Pokud to čtete, pravděpodobně jste se již naučili alespoň cizí jazyk, konkrétně angličtinu. Skvělý! Univerzita poskytuje dostatek příležitostí k rozšíření obzoru prostřednictvím jazykových kurzů a kulturních akcí.

V srdci Německa

Centrální poloha obou lokalit v Německu umožňuje rychlé spojení do Berlína, Hannoveru nebo Lipska. Ideální pro výlety do těchto měst!

Studie zaměřené na praxi

Univerzita se zaměřuje na prakticky zaměřená studia, která spojují učení ve třídě s praktickými zkušenostmi namísto příliš teoretických přednášek, například na střední škole.

Nízké náklady

Pokud se chystáte zahájit studentský život, pravděpodobně myslíte na studentský rozpočet. Žádný problém! Poplatek za semestr je cenově dostupný a v Magdeburgu zahrnuje také využití místního tranzitního systému. Bydlení v Magdeburgu a Stendalu je levné a kvalitní.

Zelené kampusy

Studentský život není jen o učení, ale také o zábavě! Studentská komise pořádá večírky, sportovní kancelář vás udržuje aktivní a zelené kampusy jsou ideální pro odpočinek po hodině.

Místa

  • Magdeburg

    Hochschule Magdeburg-Stendal Dezernat II - SG Studentische Angelegenheiten Postfach 3655

  • Stendal

    Osterburger Straße 25, 39576, Stendal

Otázky