Keystone logo
Muhlenberg College

Muhlenberg College

Muhlenberg College

Úvod

Muhlenberg College klade za cíl rozvíjet nezávislé kritické myslitele, kteří jsou intelektuálně agilní, charakterizovaní nadšením pro odůvodněnou a občanskou debatu, odhodláni porozumět rozmanitosti lidské zkušenosti, schopni vyjádřit myšlenky srozumitelně a milostí, oddaní celoživotnímu učení, vybaveni etickými a občanské hodnoty a připravené na život vůdcovství a služby. Vysoká škola je odhodlána poskytovat intelektuálně přísné vzdělání v kontextu inkluzivního a rozmanitého kampusu; pevně věříme, že rozmanitost je nezbytná pro učení a pro náš úspěch jako pluralistické komunity. Naše kurikulum integruje tradiční liberální umění s vybranými preprofesionálními studiemi. Naše fakulta je nadšená výukou, cení si blízkých vztahů se studenty a věnuje se pedagogickému a intelektuálnímu významu výzkumu.

Všichni členové naší komunity se zavázali vzdělávat celou osobu prostřednictvím zkušeností v učebně i mimo ni. Na počest svého historického dědictví z luteránské církve a pokračujícího spojení s evangelickou luteránskou církví v Americe Muhlenberg povzbuzuje, vítá a slaví řadu náboženských tradic a duchovních perspektiv.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Allentown

    West Chew Street,2400, 18104, Allentown

    Otázky