Keystone logo
Mahidol University International College Bachelor of Science v inženýrství počítače
Mahidol University International College

Bachelor of Science v inženýrství počítače

Nakon Phathom , Thajsko

0 Years

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bachelor of Science v inženýrství počítače


Počítačové inženýrství je disciplína, která ztělesňuje vědu a technologii projektování, výstavbu, realizaci a údržbu softwarových a hardwarových komponent moderních výpočetních systémů a počítačem řízené zařízení. Ačkoli výpočetní techniky byl tradičně považován za kombinaci informatiky a elektrotechniky, to se vyvinulo v průběhu posledních tří desetiletí jako samostatné, ale úzce související disciplíny. Computer Engineering Major nabízí svým studentem osnovy pevně zakotvené v teoriích a zásady výpočetní, matematika, přírodní vědy a inženýrství a aplikuje tyto teorie a zásady k řešení technických problémů v návrhu výpočetních hardware, sítě software, a procesů.

&nbsp


Pracovní příležitosti


Stále častěji jsou počítačové techniky podílí na návrhu počítačových systémů k řešení vysoce specializované a specifických aplikací, zejména v počítači, letectví, telekomunikace, výroba energie, výroba, obrana a elektronický průmysl. Široké spektrum komplexních technologických systémů, jako jsou energie a distribučních systémů a moderní zpracování a výrobních podniků, spoléhají na počítačové systémy navržených a vyvinutých počítačových inženýrů.

&nbsp

&nbsp

Požadavky na přijetí


Pro pravidelné uchazeče


Žadatelé musí dokončit střední školu (M.6) osvědčení nebo jeho ekvivalent, jak vydaný Ministerstvem školství, Thajsko.
Žadatelé musí prokázat, English způsobilost: skóre TOEFL z 79 nebo vyšší, IELTS (akademický band) skóre 6,0 nebo vyšší, SAT1 skóre 1650 s Math skóre nejméně 580.


Žadatelé jsou povinni složit písemné zkoušky, včetně angličtiny (ITP TOEFL a psaní), matematika, obecné vědy a publicistiky. Pokud jsou úspěšní s písemnou zkouškou, budou pozváni na pohovor.


Poznámka: Uchazeči, jejichž angličtina jazykové dovednosti, nejsou dostatečné pro okamžité přijetí může být poučeni, aby studium v přípravě Centra pro jazyků a matematiky (PC). Žadatelé, kteří úspěšně absolvují na PC požadavky budou způsobilé pro přijetí do pravidelného Muić studijního programu v následujícím trimestru. Muić také nabízí "Intenzivní program v angličtině" kurz pro studenty připravující se vzít akademie anglické přijímací zkoušku.

&nbsp


Pro mezinárodní žadatele


Zúčastněné mezinárodní kandidáti mohou použít 3 krát ročně přes přijímací části. Žadatelé musí mít již ukončili středoškolské vzdělání nebo jeho ekvivalent na vysokou školu jako vydané Ministerstvem školství, Thajsko.


Pokud vysvědčení / diplom není v anglickém jazyce, musí být ověřený anglický překlad dokumentu být uspořádány a předány ministerstvu školství v Thajsku, aby zjistil, jestli to je přijatelné.


Uchazeči, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, musí předložit skóre TOEFL (IBT skóre alespoň 79 se skóre alespoň 25 písemně) nebo IELTS skóre (6.0 nebo vyšší s psaním 6.0) nebo SAT skóre (1650 s Math skóre z 580 nebo vyšší).


Jakmile kandidáti jsou oficiálně přijat na plný úvazek studentů, jsou povinni sedět angličtiny psaní a zkoušky Math umístění, aby zjistila, jaké úrovně se mohou zaregistrovat na.O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář v oboru softwarového inženýrství
  • Potsdam, Německo
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
 • BSc (Hons) Počítačová věda (systémové inženýrství)
  • Flic en Flac, Mauricius
 • Bakalář v oboru elektronika a inženýrství kybernetických fyzikálních systémů
  • Bolzano, Itálie