Keystone logo
Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Úvod

Poselství prezidenta

Být jako jediný univerzity, Mongolské University of Life Sciences (MULS), výrazně se zaměřuje na vzdělávání, výzkumu a inovací v oblasti věd o živé přírodě, které tvoří jádro ekonomiky Mongolska, která nabízí širokou škálu studijních programů, které pečovat o budoucnost odborníci a vedoucí pro mongolské společnosti.

MULS je akademická instituce zaměřené na rozvoj atmosféru, která uděluje našim studentům a vědcům svobody zcela věnují studiu. Naším posláním je stát se předním univerzitní výzkum orientovaný, kde profesoři usilují o vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a výzkumu, zatímco studenti dělat pro vynikající výsledky ve studiu, jak jsme přesvědčeni, že klíčem k odhalení nových poznatků je interdisciplinární studium, výzkum, inovace a rozšíření. Jsme přesvědčeni, že role, kterou hrají při realizaci ekologicky udržitelnou společnost je důležitá, a je naší povinností jako vedoucí výzkumu orientovaného akademické instituce intenzivně zapojit do naší filozofii Mission orientovaného výzkumu a vzdělávání k trvale udržitelnému rozvoji s cíli, které každý Student by měl být jako pozorovatel, každý profesor musí být jako manažer znalostí, kteří dodají vědecké pojetí studentům jednoduchým přístupem, a každý výzkumník by měl být vlastníkem high-tech založené na VaV.

Dosáhli jsme významného pokroku v internacionalizaci a posílily naše zařízení se zahraničními univerzitami, které jsou posilování našich akademických a mezikulturních výměn. V dnešní společnosti, jen opravdový intelektuál s praktickými odbornými znalostmi a silné řešení problémů schopností může zajistit něčí budoucí úspěch. Za tímto účelem MULS přijímá celou řadu vzdělávacích strategií s cílem zajistit, aby naši studenti získají vysokou úroveň odborných znalostí, což jim umožňuje, aby se stala svěží a dynamické občané, kteří výrazně přispěje do Mongolska.

NAŠE VIZE:

Aby se stala předním světovým univerzitní

Naše hodnoty:

Příznivý vyučování a učení životní prostředí Inteligentní, kreativní a zodpovědný tým Inspirující a dobře motivovaný student s dobrými lidskými smysly a etiky Vedení pro rozvoj Prosperující absolventi, které přispívají rozvoji národa

MULS na první pohled

Založeno: 1942

Fakulta: Asi 411 členů fakulty

Studenti

Vysokoškolák - O 9 086 Postgraduální studenti a profesionální - O 2 630 Celkem - O 11 716

Vyznamenání

16 Akademici mongolské Akademie věd, 7 vědecké objevy, 17 Státní Nobelovy ceny

Držení nemovitosti

Hlavní kampus - 12,4 ha /30.64 akr

Rural tréninkové zařízení - 322,2 ha /796.17 akr

knihovní fond

Ústřední knihovna zemědělství - největší akademická knihovna v oblasti zemědělství, zahrnuje asi 162.000 učebnice podle odhadů 820 rukopis položek a 905 vědeckých časopisů, asi 60 e-knih. Přístup k této kolekce je poskytována téměř 12 knihoven zaměstnanců, kteří pracují v 3 knihovních sálech.

Školy a institut

Mongolská University of Life Sciences se skládá z 5 hlavních akademických jednotek - školy a 4 výzkumných institucí, které nabízejí kurzy a přiznávat akademické tituly.

pojmenování

Rozhodnutím správní rady univerzity anglický název univerzity jako nazvané "mongolské státní univerzitě zemědělství" byl změněn na "mongolské zemědělské univerzity" v červenci 2014.

Místa

  • Ulaanbaatar

    17024 Zaisan, Khan-uul District, , Ulaanbaatar

Otázky