Keystone logo
Nakhchivan University

Nakhchivan University

Nakhchivan University

Úvod

Nakhchivan University byla založena v roce 1999 ministerstvem spravedlnosti Republiky Ázerbájdžán a zahájila činnost jako vysokoškolská instituce. Univerzita je jediná soukromá univerzita, která se nachází mimo hlavního města Ázerbájdžánu, Baku.

Na univerzitě jsou 4 fakulty, 10 židlí a 6 středisek. V současné době se do výcviku zapojilo 81 učitelů asi 1000 studentů. Mezi nimi jsou členové ANAS, lékaři věd, profesoři, lektoři.

V akademickém roce 2016-2017 jsou na univerzitě vyučovány bakalářské tituly ve 15 oborech a magisterské tituly v 6 specialitách.

Univerzita má bohatou materiálovou a technickou základnu. Velkolepý univerzitní areál se skládá ze 7 budov a pomocných zařízení. K dispozici jsou výukové budovy, které jsou dokonale architektonicky a pedagogicky vyvinuta, s vkusně navrženými přednáškami a studovnami, kajuty a centry. V procesu výcviku se používají nejnovější modifikační technologie.

67915_20180107Dh2Ck4wVlnF11lXA_jBMvc_large.png

K dispozici je digitální knihovna, vědecká knihovna s bohatým fondem knih, hezký sportovní komplex a konferenční sál, moderní ubytovna s veškerým vybavením a třípodlažní centrum sociálních služeb.

Univerzita spolupracuje s 51 univerzitami na světě. Je členem tří mezinárodních vzdělávacích organizací. Univerzita se účastní mezinárodních programů a projektů.

Univerzita Nakhchivan je prestižní vzdělávací instituce s jedinečným místem mezi univerzitami Ázerbájdžánu. Hlavním cílem, které jsme si stanovili, je vyškolit vysoce kvalifikovaných pracovníků, abychom zajistili naši nezávislost, chránili celistvost země, získali národní hodnoty a spolupracovali s rozvinutými zeměmi.

Příležitosti k dispozici na univerzitě, která má vážnou vzdělávací strukturu, jsou klíčem k dosažení tohoto cíle. Mezi tyto příležitosti patří státní zdravotní péče poskytovaná univerzitě, vysoká akademická kázeň, neustálé odborné personální zajištění členů fakulty, dostupnost vysokých akademických zájmů studentů, poskytování vzdělávacího procesu s nejnovějšími ICT a podobně. lze zobrazit. Univerzitní kreditový systém vedl ke zvýšení kvality vzdělávání, využívání ICT a učení cizích jazyků. Domníváme se, že naši absolventi jsou aktivní v sociálně-ekonomickém životě naší společnosti a jako náš největší úspěch zastupují naši důstojnost v naší zemi a v našem národě v mnoha zemích.

67916_20180107vPGW1NGZ6VWG2vw5_A5j8M_large.png

Místa

  • Nakhchivan

    Babak avenue, 1, Nakhchivan, Azerbaiyán, , Nakhchivan

Otázky