Keystone logo
Nazarbayev University Bakalář inženýrství v elektrotechnice a počítačovém inženýrství
Nazarbayev University

Bakalář inženýrství v elektrotechnice a počítačovém inženýrství

Astana, Kazachstán

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* jsou k dispozici stipendia založená na zásluhách

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Elektroinženýři navrhují a provozují elektrické systémy pro automobily a letadla. Tradičnější se soustředily na výrobu a dodávku energie, zatímco inženýři elektroniky pracovali na aplikacích elektřiny pro řídicí systémy nebo zpracování signálů. Elektroinženýři se specializují na oblasti, jako je inženýrství energetických systémů nebo výroba elektrických zařízení, komunikace, zpracování signálů a řídicí systémy, a pravidelně mají specializaci v jedné z těchto oblastí – řídicí systémy nebo letecká elektronika.

Program BEng v elektrotechnice a počítačovém inženýrství sleduje výukový a učební přístup založený na výsledcích. Vzhledem k tomu, že Nazarbayev University klade zvláštní důraz na to, být lídrem ve vzdělávání v Kazachstánu a být respektován mezinárodně, program se zaměří na rozvoj dovedností, které našim absolventům umožní konkurovat na mezinárodním trhu práce, ve výzkumu a být podnikateli, kteří vedou změny v místní kontexty. Program se umisťuje jako vedoucí ECE program v Kazachstánu tím, že integruje šetření, výzkum a projekty při řešení relevantních problémů, kterým dnešní společnost čelí. Studenti programu jsou vystaveni výzkumným aktivitám v kterékoli ze čtyř výzkumných skupin na katedře:

 1. Obvody a systémy,
 2. Komunikace a zpracování signálů,
 3. Energetické systémy a
 4. Počítačové inženýrství.

Obecná informace

 • Areál: Astana, Kazachstán
 • Jazyk: angličtina
 • Způsob doručení: Plný úvazek, v kampusu
 • Doba trvání: 4 roky
 • Celkový počet ECTS kreditů: 248

Cíle

The B.Eng. program elektrotechniky a počítačového inženýrství (ECE) si klade za cíl poskytovat vzdělání a školení, které jeho absolventovi umožní:

 • Systematicky zkoumat oblast EHK pomocí analytického uvažování a nejmodernějších přístupů odvozených z technických věd a inženýrské praxe;
 • Vytvářejte užitečné systémy, komponenty nebo procesy prostřednictvím agilních, dovedných a inovativních analýz a návrhů, při respektování ekonomických, ekologických, kulturních a etických norem nebo omezení;
 • Dokončete pokročilé postgraduální a profesionální studijní programy, neustále se vzdělávejte a přizpůsobujte se technologickým a kulturním změnám;
 • Získat technické a manažerské vedoucí pozice ve vybraných oborech;
 • být oceňováni ve své kariéře pro jejich profesionalitu, úsudek a zkušenosti;
 • Zapojte se do jejich komunit, profese a světa.

Nazarbayev University přijala Boloňskou dohodu a School of Engineering and Digital Sciences proto používá Evropský systém přenosu kreditů (ECTS). Většina kurzů, které se mají studovat v 1., 2., 3. a 4. roce, má standardní kreditní hodnotu, každý s 6 ECTS, s výjimkou některých kurzů, jako je Calculus 1 atd., které nesou ECTS jiné než 6. Očekává se, že student stráví 25 až 30 hodin studia za semestr (včetně kontaktu ve třídě a dalšího studijního úsilí) za 1 ECTS.

Studenti přijatí do programu jsou povinni dokončit minimálně 248 nebo více ECTS, aby splnili požadavky na titul. Mohou se však rozhodnout absolvovat další kurzy nad rámec základních požadavků. Podrobné informace o požadavcích na ukončení studia naleznete v části 24.

Škola inženýrství a digitálních věd

Nazarbayev UniversityŠkola inženýrství a digitálních věd (NU SEDS) navrhla všechny své programy tak, aby způsobily revoluci v tradičním inženýrském a přírodovědném vzdělávacím prostředí přednášek a laboratoří, aby zahrnovaly moderní komponenty, které zapojují studenty do projektových cvičení kritického myšlení.

Jako světoví lídři ve vzdělávání STEM vstupují všichni absolventi NU SEDS na globální trh jako vysoce kvalifikovaní odborníci ve zvoleném oboru studia. Naši absolventi se stávají inovátory, kteří překonávají překážky ve střední Asii a v pokročilých technologických odvětvích Eurasie.

SEDS podporuje poslání využití pokročilých technologií a výzkumu k formování odborných znalostí studentů a jejich výcviku v kritickém myšlení a invenčním designu.

Absolventi NU SEDS jsou vyhledávaní v globální komunitě inženýrství a digitální vědy kvůli interdisciplinárním perspektivám našich studentů, které jsou nezbytné pro rozvoj moderního průmyslu a infrastruktury.

Strategickými partnery Nazarbayev University

 • Duke University, Fuqua School of Business (USA)
 • Singapurská národní univerzita, Škola veřejné politiky Lee Kuan Yewa (Singapur)
 • University of Pennsylvania (USA)
 • University of Cambridge (UK)
 • Colorado School of Mines (USA)
 • University of Wisconsin-Madison (USA)
 • Lékařské centrum University of Pittsburgh (USA)
 • Národní laboratoř Lawrence Berkeley (USA)
 • The Oak Ridge Associated Universities (USA)

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky

Podobné kurzy