Keystone logo
Nazarene Theological College BA (Hons) teologie (mládež a komunita)
Nazarene Theological College

BA (Hons) teologie (mládež a komunita)

Didsbury, Spojené království

0 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tuto fantastickou Pathway založenou na umístění lze studovat na plný nebo částečný úvazek. Vybaví vás pro práci v prostředí mládeže a komunity a uznává, že pro křesťany zapojené do služby pro mládež a komunitní práci ve Velké Británii a v zahraničí je důležité:

Teologicky vychytralý. Zkoumání našeho chápání toho, kdo je Bůh - Boží priority, hodnoty a cíle -, které nás povedou v práci, kterou děláme.

Kontextově vědom. Pochopení toho, jak se svět mění a jak myšlení lidí formuje svět, v němž žijí.

Kompetentní v praxi. Získání konkrétních dovedností požadovaných při práci s lidmi, včetně poslechu, skupinové práce a hodnocení.

Tato odborná a profesionální Pathway na úrovni studia bude stavět na předchozích zkušenostech studentů a vybaví křesťanskou mládež a komunitní pracovníky pro řadu ministerstev. Studenti budou pečlivě přizpůsobeni tak, aby poskytovali kombinaci tréninku odborných znalostí a dovedností a rozsáhlých příležitostí k jejich uplatnění v praxi. Studenti se zamyslí nad vztahem mezi teologií a praxí mládeže a komunitní práce.

Silné zaměření na rozvoj praxe, umístění a zaměstnatelnost.

Užitečné pro ty, kteří chtějí sloužit v církvích nebo křesťanských organizacích nebo pochopit, jak křesťanská víra souvisí s mládeží a komunitní prací.

Práce ve skupinách, podpora studijních dovedností a individuální výukové programy.

Pedagogičtí pracovníci se aktivně podílejí na praxi mládeže, komunitě, výzkumu a vývoji na národní i mezinárodní úrovni.

Pozitivní závazek k rovnosti a rozvoj osvědčených postupů v různých kontextech.

Řada volitelných předmětů ze všech oborů, z nichž si můžete vybrat po prvním ročníku.

Jsou možné výstupní trasy na úrovni certifikátu a diplomu (i když nemají profesionální ověření CLD / JNC).

Nazarene Theological College je schváleným partnerem The University of Manchester, poskytuje programy vyvinuté Nazarene Theological College , schválené a vedoucí k University of Manchester.

Snažíme se do našich programů zahrnout širokou škálu metod hodnocení. Typy formativního (neúvěrového) hodnocení zahrnují individuální konzultace, návštěvy na místě, skupinové diskuse, písemnou a ústní zpětnou vazbu k esejům.

NTC nabízí malé velikosti tříd. Metody výuky zahrnují přednášky, semináře a diskuse na seminářích, ústní prezentace, skupinová práce, individuální konzultace, řízené čtení, stáž, případové studie, individuální supervize a semináře vedené studenty.

Vstupní požadavky

2 úrovně A nebo vyšší (nebo ekvivalent) nebo netradiční vstup.

Doporučili jsme studentům absolvovat minimálně 100 hodin příslušných praktických zkušeností před zahájením této specializované Pathway .

O Škole

Otázky

Podobné kurzy