Keystone logo
New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

Úvod

New Mexico Highlands University je veřejná, státní instituce se sídlem v Las Vegas v Novém Mexiku, s centry v Santa Fe, Albuquerque, Rio Rancho, Farmington a Roswell, nabízející vysokoškolské a postgraduální tituly.

Mise

New Mexico Highlands University je veřejná komplexní univerzita sloužící našim místním a globálním komunitám. Naším posláním je poskytovat příležitost vysokoškolským a postgraduálním studentům získat výjimečné vzdělání podporou kreativity, kritického myšlení a výzkumu svobodných umění, věd a profesí v rámci rozmanité komunity.

Vidění

Naší vizí je stát se přední komplexní univerzitou transformující životy a komunity nyní i po generace.

Základní hodnoty

  • Dokonalost
  • Rozmanitost
  • Přístupnost
  • Schopnost reagovat

people, girls, women
StockSnap / pixabay

Mezinárodní studenti

Domov daleko od domova

Příchod do nové země může být děsivý. Ale na Vysočině vám nabízíme domov daleko od domova.

Tady se neztratíte v davu.

Je to proto, že na Vysočině jste víc než student. Jsi rodina.

To znamená, že jdeme nad a za. Budeme tu pro vás, až se to bude počítat.

Jednu věc, kterou rychle zjistíte, je to, jak jsou vaši profesoři a poradci přístupní, ať už potřebujete pomoc při výzkumu nebo chcete jen mluvit.

Najdete také zaměstnance, kteří se skutečně starají a chtějí pomoci. Jsou hrdí na to, že poskytují to, co potřebujete, ať už jde o dopravní služby do místních obchodů, takže si můžete vybavit své základní věci nebo vést rekreační výlety do nedalekých státních a národních parků.

Jste připraveni udělat změnu, která změní váš život?

Místo jako žádné jiné

Když už mluvíme o rekreaci ve volné přírodě, budete okamžitě ohromeni jedinečnými přírodními krásami Las Vegas v Novém Mexiku, pouhých 45 minut od Santa Fe. Spojuje pouštní krajinu s bujnou zelení a horami a nabízí zážitek jako žádný jiný.

Oceníte, co nabízejí čtyři roční období, od plavání přes lyžování až po rafting na divoké vodě. Naše rekreační středisko dokonce poskytuje vybavení zdarma!

I když jsme malá škola, nabízíme zářivě rozmanitou atmosféru. Na Vysočině je zastoupeno dvacet čtyři zemí, včetně Nigérie, Jamajky, Indie a Číny.

Vydejte se na prohlídku virtuálního kampusu!

150329_photo-1596495578065-6e0763fa1178.jpg
Jeswin Thomas / unsplash

Učte se od nejlepších

Studenti pocházejí z celého světa kvůli našim vysoce kvalitním profesorům, známým ve svých odborných oblastech. Tito profesoři však nejsou jen pedagogové. Jsou také mentory.

Například student mediálního umění Ali Romero to řekl o profesorech Mariah Fox Hausmanové a Angele Meronové: „Nejen, že mě Mariah a Angela tolik naučily, záleží jim na jejich studentech a jejich úspěchu. Je úžasné, čeho lze dosáhnout, když máte za učitele a mentory lidi jako Mariah a Angela. “

Skutečné dovednosti

V průzkumu mezi absolventy 2019 uvedlo 97% respondentů, že jsou spokojeni nebo velmi spokojeni s kvalitou výuky ve svém oboru.

Průzkum byl naplněn komentáři oceňujícími profesory za „velmi dobře informované a profesionální“ a za výuku „více o skutečném pracovním prostředí“ poskytnutím „dovedností, praktických aplikací a zdrojů při práci s klienty“. Studenti byli také potěšeni velkým množstvím příležitostí pro „praktický výzkum jak pro studenty, tak pro studenty vysokých škol“.

Stručně řečeno: zavázali jsme se k vašemu osobnímu a profesionálnímu růstu.

Místa

  • Las Vegas

    New Mexico Highlands University Box 9000 Las Vegas, New Mexico, 87701, 87701, Las Vegas

Programy

Otázky