Keystone logo
Newgiza University Bakalář ekonomie
Newgiza University

Bakalář ekonomie

Km 22, Egypt

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Vysoká škola ekonomická a politická uvítala svůj zahajovací příjem studentů v akademickém roce (2019/2020). Škola se usiluje stát se přední vzdělávací institucí pro ekonomii a politiku v regionu MENA.

Škola se zaměřuje na přípravu svých absolventů, ekonomů i politologů, na to, aby čelili nedávným probíhajícím mezinárodním změnám, byli aktivními politickými aktéry, vedli země a formovali jejich budoucnost. Vyplývá to z přesvědčení, že pevné vzdělání, dobrá správa měkkých dovedností a analytických nástrojů, jakož i neustálá interakce s odborníky a profesionály prostřednictvím mimoškolních aktivit, mají při formování úspěšné generace velký význam. Zodpovědnost, kterou je škola ochotna nést, a cíl, kterého chce dosáhnout.

Škola ekonomie a politiky usiluje o dokonalost ve vysokoškolském vzdělávání, připravuje pružného, efektivního, konkurenceschopného diplomatického absolventa, který se zabývá vědeckým výzkumem a přijímá přístup celoživotního učení a řeší ekonomické i politické problémy na domácí a regionální úrovni. Absolventi by byli oprávněni aktivně se zabývat vývojovými problémy, které dláždí cestu pro budoucí pokrok a růst Egypta a regionu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy