Keystone logo
Nanhua University

Nanhua University

Nanhua University

Úvod

South Profile

Za prvé, zakládající původ a stav

Nanhua univerzita v Chiayi na Tchaj-wanu, byl založen v roce 1996 mistrem Hsing Yun Guang Shan je ochoten zřídit škol síle milionů lidí a zakladatele, to je první komplexní univerzita založená Fo Guang Shan, ve stejnou dobu, škola je také země je první mezinárodní joint meziuniverzitní systém "systému Fo Guang Shan United University" je. V současné době má řadu studentů zbývajících přibližně 5500 lidí, má 223 učitelé na plný úvazek, silnou schopnost, odborný asistent na škole na plný úvazek učitele představoval více než na plný úvazek poměru učitele 99%, včetně doktorátu v poměru jak vysoce jak 92%, patří k nejlepším v soukromých vysokých škol , Škola se nachází v rustikálním idyl Chih-chung, horská stavebnictví, tam jsou časy, gradient, škola ploše asi 63 hektarů, s rozlehlými pastvinami, tyčící se stromy, klidné a elegantní areálu, zeleně, květin, jeho jedinečný přirozené prostředí, „lesní University“ z dobré pověsti, ale všude chráněné druhy vzácných hmyzu, bohaté přírodní a lidské ekologii, o čemž svědčí model areálu na podporu zelené energie a environmentální vzdělávání. Vzhledem k tomu, škola vytvořit svou vlastní školu, první hmotnost všeobecného vzdělávání a lidského ducha, je v zemi všeobecné vzdělání školy v jižním centru pozornosti. V současné době má řízení, humanitní vědy, sociální vědy, umění a vědecké a technologické instituty a pět všeobecně vzdělávacích Center, celkem 19 kateder, 24 Výzkumný ústav mistrovské kurzy, jakož i doktorský program. První „Department smrt“ škola je ještě známý v celé zemi, a přírodní biotechnologie, odbor řízení cestovního ruchu, odbor architektury a krajiny odboru, odboru Ethnomusicology, náboženství, řízení neziskové podnikání, Institut přírodní medicíny školní charakteristiky jsou Department. Kromě toho je kvalita všeobecné vzdělávání oceněné rok co rok více škola vytvořila dobrou pověst. Zároveň důrazně podporovat cross-learningové kurzy patří mezinárodní výměny studentů, zahraniční studijní cesty a e-learningovou platformu (Wi-Fi / Digital Media / studium jazyků), mají ukázat charakteristiky škol a konkurenceschopnost.

Za druhé, vzdělávací filozofie

Školního vzdělávání, aby lidé kulturní, profesní, digitálním, industrializace a internacionalizace, pět z principu vývoje Ping Heng. Self-polohování jako „humanistickým zaměřením na náboženské, sociální péče a spravedlnosti s duchem kvality výuky univerzity.“ Jeho jedinečná posláním je být „vědomý život“, „humanistického ducha náboženství“ a „veřejné vysoké školy ideální,“ vlévá do vzdělávacího procesu, a aby „podpořily vitality vitality“ ducha, aby podporovaly růst a transformaci učiteli a studenty, k posílení každý studenti charakter, vize a odborné znalosti. Mezitím se studenti také posílit svou mysl a služby druhým, neboť komunita pěstovat dobré občanství a může být vyroben z něj. Výcvik personálu cíle :( a) pěstovat charakter, ctnostný a mají moderní duch služby. (B) pěstovat širokou perspektivu, moderní občanů občanské gramotnosti a komunikačních dovedností. (C) vyvinout moderní odborníky se smyslem pro zodpovědnost, odborné způsobilosti a tvůrčí schopnosti.

Za třetí, charakteristika vývoje

Vysoká škola vzdělání navázat lidského ducha

Škola je škola náboženské, hluboce náboženské lidského ducha, jsme věnovali zvláštní pozornost zlepšení obecného vzdělání a osobnostní rozvoj studentů. College převést prastaré tradice, Rebuild Human Spirit je vývoj charakteristik školy od svého vzniku. Navázali jsme univerzitní město s kulturní akademie vzdělávání, trénovat všestranný talent obou charakter vzdělávání, všeobecného vzdělávání a odborného vzdělávání. Začínají každoroční „Ancient Ceremony“ pořádaného pro prváky „rituál“ aktivity v kombinaci s morálním učebních osnov je určen k plnění moderní společnosti, aby studenti přes sérii duchovního křtu, přeměněna na odpovědné, vědomé mysli dospělých.

Ve spojení s místní průmysl důrazem na „učení po druhém.“

Ve výuce, s „vědomé celoživotního vzdělávání“ a „vědomé učení studenta“ jako osa, důraz na výuku a keramiky kvality životního prostředí uplatnit své znalosti. Nejen, že provádění programu ve spojení s průmyslem, ale také vytvořit „jednotu naučit se používat“ systém, který umožňuje bezproblémovou integraci akademické teorie a průmyslu s cílem zvýšit zaměstnatelnost a konkurenceschopnost studentů. Kromě toho také v souladu s místním průmyslem a komunitní pulzace, vytvořit jasný bod v odděleních. A náboženské a dobrovolník, péče smrt, péče o zdraví, moudrost a život, ekologické zemědělství, biotechnologie, cestovní ruch a volný čas, neziskové organizace, stejně jako kulturní a tvůrčí odvětví, a tak dále, jak se soustředit na budoucí rozvoj školy.

Se sídlem v Tchaj-wanu, mezinárodní vzhled, první mezinárodní meziuniverzitní systému společných

Fo Guang Shan Fo Guang University a vzdělávací systém univerzita, American University of západě, University of Jižní Austrálie, společně vytvořit "Fo Guang Shan společný univerzitní systém." Jedná se o národní iniciativa v rámci mezinárodního systému Union University, spojíme čtyři univerzity, bude poskytovat širokou škálu prostředků na rozvoj mezinárodního hlediska studentů. V budoucnu bude více „registrována čtyři škola k zápisu do školy za“ cestu, takže studenti mají možnost získat dvojí stupňů. Kromě toho může škola kombinovat více Fo Guang Shan rozděleny do pěti kontinentech a v zámoří dojo tvrz Baiyu Buddhova Světla jsou mezinárodní výměny a vzdělávání našich studentů důležitý kanál pro podporu studentům mezinárodní mobility.

Místa

  • Chiayi City

    Nanhua University No.55, Sec. 1, Nanhua Rd., Dalin Township, Chiayi County, 62249, Chiayi City

    Otázky