Keystone logo
Northern State University BA v oboru komunikačních studií
Northern State University

BA v oboru komunikačních studií

Aberdeen, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 28 000 / per year *

Na kampusu

* odhadovaný roční celkový počet zahraničních studentů; 17 677 USD – odhadovaná roční částka pro rezidenty

Úvod

Studenti komunikačních studií Northern se učí porozumět a procvičovat komunikaci, rozvíjejí vhled a schopnost efektivního vyjadřování a naslouchání.

V tomto kompaktním agilním komunikačním programu vám pomůžeme přizpůsobit zkušenosti a projekty vašim speciálním potřebám a zájmům.

Náš stupeň komunikačních studií vás také připraví na odborné školy v oblasti práva, žurnalistiky, public relations a organizační komunikace; nebo postgraduální studium řečové komunikace, rétoriky, public relations, hromadných sdělovacích prostředků a dalších.

Můžete si také otestovat své schopnosti a vypilovat své soutěžní dovednosti v Northern's Speech and Debate Team, který se umísťuje na státních a regionálních setkáních a jehož členové se kvalifikovali do celostátní soutěže.

Důraz na vztahy s veřejností

Specialisté na styk s veřejností dobře čtou, zkoumají, píší a mluví – jsou to dělníci, kteří mají kreativní talent. Program komunikačních studií NSU nabízí zaměření na vztahy s veřejností a otevírá vám příležitosti, pokud máte zájem o přípravu a sdílení informací, které udržují lidi v obraze.

Výsledek programu

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

O Škole

Otázky