Keystone logo
Northern Vermont University

Northern Vermont University

Northern Vermont University

Úvod

Sever zde není jen pouhým smyslem pro místo nebo místo, kde jsme. Je to smysl pro účel. To jsme my. North vidí problém přímo a jde přímo do jeho řešení. Sever povznáší myšlení a dává vzniknout novým teoriím a myšlenkám. North mění perspektivy a spojuje lidi. North odpovídá na výzvu k akci a neustále zdvíhá naše komunity. North bere to, co je dáno, a dělá něco víc. North se nikdy nepřestává ptát: „Co bude dál?“

Northern Vermont University je vysokoškolská instituce se dvěma kampusy, která kombinuje to nejlepší z národně uznávaných svobodných umění a profesionálních programů našich kampusů. Naším cílem na Northern Vermont University je vést zvědavé, motivované a angažované studenty na jejich cestě k úspěchu a jejich místům ve světě.

Jako student Northern Vermont University se zapíšete do našeho kampusu v Lyndonu nebo Johnsonu. Pokud jste univerzitní sportovec, budete hrát za tým svého kampusu - buď Lyndon Hornets nebo Johnson Badgers. Ale i když si vyberete domácí základnu, budete moci chodit do kurzů jak v Lyndonu, tak v Johnsonu, na akademické půdě a prakticky prostřednictvím našich online a telepresenčních učeben.

Místa

 • Johnson

  College Hill Road,337, 05656, Johnson

  • Lyndon

   College Road,1001, 05851, Lyndon

   Otázky