Keystone logo
Oak Hills Christian College

Oak Hills Christian College

Oak Hills Christian College

Úvod

Oak Hills Christian College je křesťanská ( OHCC ) akademická komunita, jejímž posláním je poskytovat biblicky zaměřené vysokoškolské vzdělávání, přispívat k růstu Christlikeness a připravovat studenty na efektivní služby v jejich domovech, kariérách, církvích a komunitách.

K uskutečnění svého poslání používá Oak Hills Christian College jako křesťan vysokoškolské vysokoškolské vzdělání, včetně studia Bible jako ústředního bodu formování křesťanského života a světonázoru; studium lidského myšlení, historie a kultury; studium teorie a dovedností křesťanské služby; a uplatnění tohoto učení na ministerských a stážistických zkušenostech.

Tento akademický program je veden v kontextu křesťanské vysokoškolské komunity, ve které jsou všichni členové povzbuzováni, aby k sobě navzájem přistupovali s úctou jako k lidem stvořeným k obrazu Božímu. Oak Hills se snaží sloužit široké části kvalifikovaných studentů, kteří vyznávají víru v Krista a touží po vzdělání zaměřeném na Bibli. Tento vzdělávací základ je poskytován prostřednictvím programů vedoucích k našim titulům.

Místa

  • Bemidji

    Oak Hills Road Southwest,1600, 56601, Bemidji

    Otázky