Keystone logo
Ozark Christian College

Ozark Christian College

Ozark Christian College

Úvod

Vizí Ozark Christian College ( OCC ) je oslavovat Boha evangelizací ztracených a povzbuzujících křesťanů po celém světě. Posláním Ozark Christian College je vychovávat muže a ženy ke křesťanské službě jako vysokoškolská instituce biblického vysokoškolského vzdělávání. Důraz je kladen na odbornou přípravu pro kazatele, misionáře, ministry uctívání, ministry pro mládež a ministry pro děti. Biblické a praktické školení je poskytováno také těm, kteří budou sloužit v neprofesionálních rolích, jako jsou starší, jáhni, učitelé biblických škol a sponzoři mládeže.

Ozark Christian College snaží oslavovat Boha konáním jeho vůle.

Vize vysokého akademického kalibru Ozark Christian College je díky výjimečným profesorům prověřeným v terénu. Online studenti také absolvují stejné vynikající biblické a kazatelské školení, když slouží mimo akademickou půdu. S více než 50 požadovanými hodinami biblických hodin jsou studenti společnosti Ozark založeni na znalostech a praxi Písma.

Ozark Athletics pořádá několik národních a regionálních šampionátů mezi našimi pěti univerzitními sportovními týmy. Také intramurální sporty umožňují všem studentům soutěžit a bavit se. Umělecké programy společnosti Ozark nabízejí příležitosti pro hudbu, drama a další. Naše blízkost k více než tuctu parašutistických organizací jako Christ In Youth, Good News Productions a Rapha International dává studentům šanci učit se od ještě více vůdců království.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Joplin

    North Main Street,1111, 64801, Joplin

    Otázky