Keystone logo
Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan University

Úvod

Cílem Ohio Wesleyan je poskytnout každému studentovi transformační zkušenosti, které ho připraví na příčiny, kariéru a příležitosti pro postgraduální studium, kterým se chce věnovat.

Prostřednictvím úzkých vztahů s mentory fakulty to děláme prostřednictvím jedinečného akademického programu s názvem The OWU Connection.

OWU je jednou z nejkomplexnějších škol svobodných umění v zemi. Je to jedna z pouhých 45 škol na vysokých školách, které mění životy, a podle US News & World Report je zařazena mezi 100 nejlepších národních škol svobodných umění. Šířka více než 60 velkých společností OWU zahrnuje obchod, datovou analýzu, výtvarné umění, komunikaci a vzdělávání; vědecké obory, jako je neurověda a zoologie; a širokou škálu předprofesionálních oblastí, včetně medicíny, práva, veřejné správy a strojírenství.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Delaware

    South Sandusky Street,61, 43015, Delaware

Otázky