Keystone logo
Ohio Northern University Bakalář počítačové inženýrství
Ohio Northern University

Bakalář počítačové inženýrství

Ada, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 37 200 / per year *

Na kampusu

* roční školné. Mohou být účtovány další poplatky

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

V TJ Smull College of Engineering získáte solidní základy v oblasti počítačového inženýrství. Absolvujete kurzy elektrických obvodů, vestavěných systémů a počítačové architektury. Pokud se zajímáte o určitý předmět – jako jsou počítačové sítě, digitální zpracování obrazu nebo robotika – můžete si vybrat z celé řady volitelných předmětů vyšší úrovně v těchto oblastech.

Náš akademický program je přísný. Očekávejte, že budete tvrdě pracovat a budete vyzváni. Nabízíme však podpůrné a spolupracující prostředí. Vaši profesoři a spolužáci na vysoké škole se stanou vašimi přáteli a rodinou. Budete mít příležitost spojit se s ONU a oni vám pomohou uspět a otevřou vám dveře.

Po promoci budete připraveni na cokoli, co vám budoucnost přinese, ať už jde o práci v počítačové bezpečnosti, navrhování softwaru a hardwaru nebo založení vlastní společnosti!

Zapojte se

Přidejte se k profesionální organizaci a dozvíte se o příležitostech ve svém oboru a poznáte nové lidi. ONU Asociace pro výpočetní techniku (ACM) například poskytuje přístup k sociálním a síťovým událostem a rychlým soutěžím, jako je ACM Programming Contest, ve kterém se studentské týmy snaží řešit problémy a předkládat řešení jako programy. v C, C++ nebo Java.

Společná inženýrská rada (JEC)

Tato skupina představuje studijní orgán Vysoké školy inženýrské. Členové úzce spolupracují s děkanem Vysoké školy technické, fakultou a našimi studentskými organizacemi. Jeho smyslem je pěstovat větší spolupráci a komunikaci mezi všemi skupinami.

Tau Beta Pi

Tato národní čestná inženýrská asociace je určena pro juniory, kteří jsou v horních 12,5 procentech své třídy, a pro seniory, kteří jsou v horních 20 procentech své třídy.

Klub polární robotiky

Tato skupina studentů navrhuje a staví několik robotických fotbalových hráčů (obránců, center, linemanů, running backů, wide receiverů a kickerů), aby se utkali v každoročním robotickém fotbalovém zápase proti vysokoškolským studentům inženýrství z University of Notre Dame.

Inovátoři z Ohia Northern (ION)

Tato nová skupina je určena pro inovativní studenty se zájmem o fyzický prostor a design. Skupina se zaměřuje na zlepšení fyzického prostředí, ve kterém se studenti učí na akademické půdě.

Asociace pro výpočetní techniku (ACM)

Tato profesní organizace podporuje pokrok a výměnu informací v oblasti výpočetní techniky. Členové mají přístup k nejnovějším publikacím a online zdrojům, aby zůstali v obraze v rychle se rozvíjejícím a neustále se měnícím světě výpočetní techniky.

Společnost žen inženýrek (SWE)

Tato profesní organizace je otevřena inženýrům a inženýrkám, kteří se zaměřují na to, aby upozornili na potřebu více žen inženýrek a povzbuzovali mladé ženy, aby uvažovaly o oboru strojírenství. ONU poskytuje podporu svým studentkám a pořádá společenské aktivity.

Phi Sigma Rho

Tato skupina je sociálním sdružením žen ve strojírenství nebo strojírenské technologii. Sestry rozvíjejí nejvyšší standard osobní integrity, usilují o akademickou dokonalost a budují přátelství, která vydrží na celý život.

Upsilon Pi Epsilon

Tato čestná uznání oceňuje mimořádný talent v oblasti počítačových věd, podporuje vysoké stipendium a podporuje individuální přínos společnosti prostřednictvím počítačové vědy.

Theta Tau

Theta Tau je nejstarší, největší a nejpřednější coed bratrství pro inženýry. ONU pomáhá členům rozvíjet a udržovat vysoký standard profesionality a zároveň vytvářet trvalá přátelství. Vyzýváme všechny inženýrské obory, aby se připojily.

Osnovy

Vybavení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy