Keystone logo
Ouachita Baptist University

Ouachita Baptist University

Ouachita Baptist University

Úvod

Ouachita Baptist University je vzdělávací komunita zaměřená na Krista. Univerzita zahrnuje tradici svobodných umění a připravuje jednotlivce na neustálý intelektuální a duchovní růst, život smysluplné práce a rozumné zapojení do světa.

Jako přední univerzita svobodných umění si Ouachita získala silnou akademickou reputaci. Zkombinujte to vše s uzavřenou komunitou kampusu a máte prostředí, kde se studentům daří akademicky, duchovně i osobně.

Rok co rok se Ouachita řadí mezi nejlepší vysoké školy v zemi podle publikací jako US News & World Report a Forbes. Naši studenti také získávají státní a národní uznání za úspěchy od vědeckého výzkumu a obchodních soutěží až po studentské publikace a hudební vystoupení.

Vaše vzdělání svobodných umění v Ouachita vás nejen vystavuje různým oborům a zájmům, ale také vás připravuje na zahájení smysluplné kariéry nebo úspěch na základní škole. Vaše zážitky ve třídě budou posíleny působivými zážitky, jako jsou praktické laboratoře, práce v terénu a stáže. Naše fakulta a zaměstnanci mají otevřené dveře, aby do vás investovaly profesionálně, duchovně a osobně.

Ve společnosti Ouachita jsme oddáni lásce k Bohu a lásce k učení. Toto je prostředí, ve kterém budete vyzváni, abyste pečlivě prozkoumali a přijali to, čemu věříte, a zároveň budujte celoživotní zaměření na pomoc druhým a na změnu pro Boží království.

Místa

  • Arkadelphia

    Ouachita Street,410, 71998, Arkadelphia

    Otázky