Keystone logo
© BIMM University
Point Blank Electronic Music School

Point Blank Electronic Music School

Point Blank Electronic Music School

Úvod

Point Blank Electronic Music School

Přehled byla založena v Londýně v roce '94 a hlasoval na světě "Best Music Production & DJ School" čtenáři DJ Mag, Point Blank učí tvůrčí proces skládání hudby na nejvyšší úrovni. Použití odborné instruktory, state-of-the-art zařízení a mezinárodně uznávané akreditace, mnozí úspěšní absolventi prošli svých dveří včetně Claude VonStroke, Goldie, Nicole Moudaber, Leona Lewis, AlunaGeorge, Patrick poleva, Gemma Cairney, Monki, Felix Jaehn - seznam pokračuje ...

Škola sídlí v Londýně a Los Angeles, a rovněž nabízí inovativní on-line kurzů. Kampus v Londýně v Shoreditch nabízí hudební produkce kurzy, zvukové inženýrství, obchod hudby, zpěvu, rozhlasové tvorby a DJ kurzy - to vše učil vysoce zkušených odborníků z každé oblasti hudebního průmyslu, včetně aktivních hudebních producentů a Grammy oceněný písničkáři.

Instruktoři jsou všichni odborníci hudebního průmyslu a pracoval s umělci jako Pharrell Williams, Masivní útok, Bob Marley a Depeche Mode. Studenti se učí ve state-of-the-art ateliérů, které mají neomezený přístup. To zahrnuje 48 kanálů SSL dualitu Delta a Audient stoly, nejnovější zařízení od Native Instruments a Pioneer a mnoho dalšího.

Point Blank nabízí on a studijní obory. BA (Hons) v Music Production and Sound Engineering je k dispozici ke studiu v Londýně, zatímco CertHE a DipHE kurzy jsou prováděny on-line prostřednictvím distančního vzdělávání, to vše akreditován Middlesex University.

Škola má studenty z celého světa studoval s nimi, včetně USA, Indii, Francii, Španělsku, Brazílii, Africe a Austrálii. Tyto on-line kurzy také znamenat, že studenti mohou dosáhnout uznávanou kvalifikaci při studiu odkudkoliv na světě.

1.. NEJPERSPEKTIVNĚJŠÍ Point Blank umožňuje plné využití svých vynikajících propojení s hudebním průmyslu. Prostřednictvím připojení studentů školní přístup k stáží a pracovních míst v mezinárodně uznávaných organizací včetně přeběhl, univerzální, BBC, opláchněte, NTS, Mute a mnoho dalších. V rámci Point Blank Radio kurzů je to běžné, že 100% třídy najít zaměstnání v tomto odvětví. Studenti pokračovali najít zaměstnání u BBC Kiss, opláchněte a dokonce založit vlastní stanice, jako je například Radar rozhlasu. Gramofonová in-house je distribuován prostřednictvím iTunes, Spotify, YouTube, Beatport a další, se studenty mohly předložit své stopy na propuštění, pokud si to přejí. Studenti mohou také najít svou práci povýšen na školní kanálu YouTube a sociální sítě na více než 1,5 milionu fanoušků. Předseda Universal Records říká: "Universal podporuje co Point Blank dělá a je ochotno poskytnout postupové cesty pro studenty, kteří nevykazují skutečný talent a odhodlání".

 1. Předmět a lektoři Point Blank spolupracuje s Middlesex University ověřit jejich studijní obor v Londýně, stejně jako jejich vyšší vzdělání, které jsou dodávány on-line. Programy bezprostřední blízkosti jsou uděleny a kvalita zajištěna Middlesex University. Všichni studenti studují studijní obor v Londýně mají přístup k nejmodernějším studiích, které mají neomezený přístup. To zahrnuje SSL dualita Delta, Audient 48 Channel, TLAudio a Oram mixpulty a mnoho dalšího. On-line Cert / DipHe se rovná jedné nebo dvou letech vyznamenáním. Studenti mají možnost získat praktické zkušenosti v hudebním průmyslu a zároveň získat uznávanou kvalifikaci. Kredity získané z úspěšného absolvování kurzů jsou uznány vysokých školách po celém světě - umožňuje studentům postupovat do finálního ročníku vyznamenáním. Studenti mohou také využít Point Blank expert instruktoři, vynikající vybavení a praktický na styl výuky, aniž by akademický trasu. Budete i nadále dosáhnout v domě Point Blank diplom o absolvování kurzu.
 2. Uni Vybavení Point Blank je jedinou školou ve Velké Británii s 48-kanálové konzole s SSL Duality Delta SuperAnalogue ™. Zařízení představují 12 odborných studií, kde budete studovat, stejně jako dalších 5 praktických studií s různými záznamového zařízení, které studenti mají možnost si objednat mimo studijních hodin pracovat na jejich hudbu. Centrální hub Oblast také zajišťuje, že studenti mohou sítě s těmi vně svých vlastních bezprostředních tříd, které umožňují výrobu hudby, rádio a zpěv studenti mohou spolupracovat na místě vzájemného prospěchu. DJ Studio je sponzorován Pioneer DJ s nejmodernějším zařízením včetně CDJ2000nxs, DJM2000nxs, DDJ-SX regulátory, PLX-1000 gramofonů a mnoho dalšího. Žít Sound Engineering studentům získat praktické zkušenosti pracující na pět živá vystoupení na různých místech v Londýně, jakož i získávání praktických zkušeností v Islingtonu O2 Academy. Můžete si vzít fotoprohlídku sem (přidat odkaz na fotoprohlídku) 4. City Life se sídlem v Hoxton, Point Blank se nachází v centru hip východním Londýně. Existuje mnoho nezávislých záznam a módních obchodů plus klubů, barů, kaváren a prospívající živá hudební scéna. Nejbližší nadzemní stanice je Hoxton zatímco Old Street je 10 minut chůze od hotelu s výborným dopravním spojením.
 3. Student Support Point Blank mít vyznačenou zaměstnance pomoci studentům podporu při hledání ubytování, které poskytují papírování a připojení studenty před kurzu.

6.. Vstupní požadavky studijního oboru obvykle vyžaduje 160 UCAS body nebo ekvivalentní zkušenosti.

The Music Production & Živá Sound Engineering Diploma vyžaduje 4 maturity projde minimálně platové třídy C (hudba a angličtině preferována).

Pro rozhlasového vysílání diplom, normální minimální vstupní požadavky jsou 1 'A' Level a matematiky a anglického jazyka GCSEs na stupeň "C" nebo vyšší.

Místa

 • London

  London, Spojené království

 • Los Angeles

  Los Angeles, Spojené státy americké

  Otázky