Keystone logo
Pennsylvania State University, Erie Bachelor of Science - Computer Science
Pennsylvania State University, Erie

Bachelor of Science - Computer Science

Erie, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Cílem počítačového vědce je vytvořit a udržovat efektivní počítačové systémy možné pomocí nejnovější dostupné technologie.

BS v oboru počítačových věd vás připraví na splnění tohoto cíle tím, že poskytne pevný základ v programování systémů, správě databází, vizualizaci dat a jedinečné a vyvíjející se oblasti vývoje počítačových her a kybernetické bezpečnosti. Naučíte se používat algoritmy, efektivitu návrhu a aplikace počítačových systémů ke zvýšení produktivity podniků, průmyslu, školství a státní správy - ať už je počítač kdekoli, je potřeba počítačových vědců.

Mezi typické začínající kariéry absolventů TOur patří programátor aplikací, systémový programátor, systémový analytik, správce systémů a správce sítě. Můžete se také připravit na rozvíjející se kariéru v oblasti datové vědy, kognitivních počítačů a umělé inteligence. S pečlivým plánováním a přidáním kurzu přírodovědných předmětů se také můžete připravit na postgraduální studium v počítačových podoborech, jako je biologické modelování, výpočetní chemie nebo fyzika, nebo vědecká vizualizace.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy