Keystone logo
Peru State College

Peru State College

Peru State College

Úvod

Historie Peru Stát

Peru Stát "Campus z Thousand Oaks," člen Nebraska Celostátní Arboretum, leží v kopcích historického jihovýchodní Nebrasce na řece Missouri. Vysoká škola nabízí kombinaci inovativních on-line a tradiční třídě bakalářské a magisterské programy, včetně on-line absolventské hodnosti v oblasti vzdělávání a řízení organizace. Nebraska je první kolej, založená v roce 1867 jako učitel výcvikové školy s jedné budově a 60 studentů, změnila v průběhu minulého století a půl do state-of-the-art instituce nabízející rozmanité, různorodé vzdělávací programy na zhruba 2400 studentů. Peru stát dlouho byl pramen vedení, neocenitelný zdroj pro obce a podniky a zdrojem realizovaných absolventů známý pro své vynikající vzdělání a odbornou způsobilost. Vysoká škola se těší značné podpory od státu Nebraska, s více než 50 milionů $ opravování projektů financovaných areálu v posledním desetiletí. I když jsme sloužit studentům po celém světě, Peru stát si zachovává zvláštní závazek sloužit obyvatelům a potřeb jihovýchodní Nebrasce komunity přes vzdělání, výzkumu a programů veřejné služby.

Mise

Při výchově jednotlivce ve prospěch společnosti, Peru stát kultivuje schopnost a sklon k celoživotnímu vzdělávání prostřednictvím podpory nezávislé vyšetřování a podporu hodnoty poznatků a objevování. Prostřednictvím inovativních bakalářské a magisterské programy, Nebraska je první vysoká škola pokračuje ve svém závazku k tomu, že zásadní přínos pro budoucnost regionu a státu. Vision Peru stát bude škola volby podpora excelence a úspěch studenta přes angažmá v kultuře, která podporuje vyšetřování, objev a inovace.

Hodnoty

Vzdělávací angažovanost je aktivní přístup k výuce a učení, které považuje různorodost studentů a vytváří kulturu vlastnictví, zařazení a vedení. To umožňuje všem studentům i zaměstnancům osobně spojit s vzdělávací zkušenost, jiní a společnosti tím, že vytváří příležitosti pro přímé zapojení do učení. Zabývající se pedagogové a žáci se snaží pochopit a respektovat více hledisek při hledání řešení problémů pomocí zkoumání a výzkumu. Tento proces usnadňuje objev nových nápadů a lepších postupů. Tyto objevy, společně s průběžným odrazem a závazek do provozu, podporovat kulturu inovací za následek postupné změny znamená přínos pro společnost.

cíle

Peru Stát se snaží vštípit v našich studentů:

 • efektivní komunikační dovednosti;
 • počítačová a informační gramotnost;
 • nezávislý kritické myšlení a intelektuální kapacita pro změnu;
 • Příprava převzít roli sociálních a občanských vedení;
 • schopnost provádět tuto činnost intelektuálně, eticky, esteticky a fyzicky odměňující životy.

Členství a Akreditace

Peru stát je akreditován vysokého učení Komise. Vysoká škola byla akreditována organizací od roku 1915. V roce 2012, Peru stát zase získal trvalou akreditaci pro příštích 10 let od vyššího vzdělání Komise. Vysoká škola získala nejlepší možný výsledek hodnocení, s žádným sledovat návštěvy nebo jiné vyžadované, jeho umístění v elitní skupiny institucí v regionu. Peru stát pokračuje akreditace Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů. Plné členství je udržována v americké sdružení vysokých škol pro vzdělávání učitelů a Americké rady pro vzdělávání. Vysoká škola je také zakládajícím členem Rady Nebraska na vzdělávání učitelů. Peru je stát členem instituce College Systému Nebraska státu.

Zahraniční studenti:

Musí splňovat požadavky anglického jazyka

Předloží doklady o znalosti anglického jazyka. Musíte předložit doklad o znalosti anglického jazyka v jednom z následujících způsobů: a. Test anglického jazyka jako cizího jazyka (TOEFL) 550 s žádným části skóre méně než 56 (papír založený) 79/80 (Internet based) 213 s žádným části skóre méně než 22 (založenou na počítači) b. English3 - Minimální počet bodů z 72 ° C. Mezinárodní systém anglického jazyka test (IELTS) Minimální skóre 6,5 d. SAT SAT Minimum: Čtení 440, anglicky

Přijímací řízení

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Peru

  Peru State College 600 Hoyt St, NE 68421, Peru

 • USA Online

  USA Online, Spojené státy americké

  Otázky