Keystone logo
Philander Smith College

Philander Smith College

Philander Smith College

Úvod

Philander Smith College založená v roce 1877, je výsledkem prvního pokusu na západ od řeky Mississippi zpřístupnit vzdělání svobodným lidem (bývalým afroamerickým otrokům). Předchůdcem vysoké školy byl Walden Seminary, pojmenovaný na počest Dr. JM Waldena, jednoho z původců a prvního odpovídajícího tajemníka Freedmen's Aid Society.

Philander Smith College je instituce se stejnou příležitostí / afirmativní akcí. V souladu se zákonem o vysokých školách z roku 1965 a dalšími zákony o občanských právech nabízí akademie rovné příležitosti pro přijetí a zaměstnání. Kromě toho jsou všechny programy a činnosti akademie poskytovány bez ohledu na rasu, barvu pleti, pohlaví, národní původ, náboženství, věk, sexuální kolokvium, tělesné postižení nebo status veterána ve Vietnamu nebo status zvláštního zdravotně postiženého veterána.

Dotazy nebo připomínky týkající se kladných opatření lze směřovat na výkonného ředitele Úřadu pro lidské zdroje, Philander Smith College , 900 W. Daisy Bates Drive, Little Rock, Arkansas, 72202, (501) 375-9845. Fakulta a studenti jsou odpovědní za průběžné informování o obsahu katalogu Philander Smith College , o předpisech, zásadách, požadavcích a další oficiální komunikaci vydané College, která má vliv na zaměstnance a postavení studentů. Vysoká škola si vyhrazuje právo změnit bez předchozího upozornění poplatky, kurzy nebo předpisy uvedené v tomto katalogu.

Místa

  • Little Rock

    West Daisy L Gatson Bates Drive,900, 72202, Little Rock

    Otázky