Keystone logo
Pierpont Community & Technical College

Pierpont Community & Technical College

Pierpont Community & Technical College

Úvod

Hledáte v životě více příležitostí? Chcete kariéru, pro kterou jste vášniví? Potřebujete dostupné a kvalitní vzdělání?

O tom je Pierpont Community & Technical College. Chceme vám pomoci nastartovat novou cestu životem. Ať už právě dokončujete střední školu, hledáte lepší pracovní příležitosti nebo hledáte novou kariéru, Pierpont vám může pomoci.

Sídlíme v Fairmont ve státě WV a obsluhujeme 13 krajů s dalšími areály v okresech Monongalia, Marion, Harrison, Lewis a Braxton. Náš hlavní kampus je sdílen s Fairmont State University, což nám umožňuje dát našim studentům zázemí větší univerzity a zároveň poskytovat osobní pozornost, na kterou jsme hrdí. Nebudete tady jen další tváří v davu.

Nabízíme více než 40 studijních programů Associate of Arts, Associate of Applied Science a Certificate of Applied Science. Od kulinářského umění až po letectví máme pro každého něco. Specializujeme se na přípravu našich studentů na praktickou a praktickou kariéru do dvou let nebo méně. Naše oddělení dalšího vzdělávání také nabízí celou řadu kurzů, které vám pomohou rozšířit vaše dovednosti, rozvíjet nové dovednosti a postupovat ve své kariéře.

Místa

  • Fairmont

    Locust Avenue,1201, 26554, Fairmont

    Otázky