Keystone logo
Pima Community College

Pima Community College

Pima Community College

Úvod

Pima Community College je dvouletá vysoká škola podávat větší Tucson metropolitní oblast na šesti místech po celé Pima County. Společnost byla založena v roce 1966, kreditní kurzy Pima se udělují certifikáty a tituly přidruženého podniku v různých oblastech. PCC také zajišťuje vývoj pracovní síly, kariéra školicí programy, další vzdělávání a vzdělávání dospělých.

Pima se zavázala poskytovat pohodlné, cenově dostupné a přístupné kvalitní vzdělání s výkonem změnit životy našich studentů, a zlepšit naši komunitu. Historie a poslání Posláním Pima Community College má být open-přijímací instituce poskytující cenově dostupné, komplexní vzdělávací příležitosti, které podporují úspěch studentů a splňují různorodé potřeby svých studentů a komunity. Tato mise, spolu s naší vizi a hodnoty, poskytují rámec pro vysokoškolské činnosti.

Pima historie ukazuje pevný závazek k tomu, že rozdíl v naší komunitě.

Akreditace Pima je plně akreditována vysokého učení komise (HLC). Některé specializované programy také byly akreditovány nebo ověřené agentur v úřadu.

Zahraniční studenti - Úspěšné cesty začínají zde Welcome International Students! Objevte mnoho výhod spuštění vzdělávací kariéru u Pima Community College.

Můžete ušetřit náklady na školné, pokud pustíte vyššího vzdělání na Pima Community College. Čtyřleté vysoké školy jsou dražší než vysoké školy komunity. 2 + 2 příležitosti. Získat dva stupně namísto jednoho! Dokončit své první dva roky vyššího vzdělání na Pima Community College a získat Associate titul. Pak dokončit svůj bakalářského titulu na univerzitě. dohody o poskytování Pima své usnadňují přenést do našich partnerských institucí, včetně University of Arizona, dokončit svůj titul. Pořiďte si kvalitní vzdělání s vysoce kvalifikovaných fakulty a vychutnat si osobní instrukce v malé učebně. Zažít různé vzdělávací systémy ve Spojených státech. Začněte své vzdělání v Pima Community College a převést na naše místní univerzitě nebo jiné vysoké škole ve Spojených státech. Získat konkurenční výhodu. Zapsat do naší Honors Program.

Jsme tady, abychom vám podpořit! Život a učení v jiné zemi je vzrušující, ale může vyvolat pocit nejistý. Zavázali jsme se k tomu, aby váš pobyt v teple a přivítání. To je důvod, proč vás Pima Community College International Student Services Office pomáhá prostřednictvím požadavků na studentské vízum a provede vás úspěšné akademické zkušenosti. Je to součást našeho slibu pomoci každý student uspět.

Imigrace radí: pochopení práv a povinností, podání žádosti o volitelnou praktický výcvik. Akademický radí: volba programu kurzy, hodnotit pokrok směrem k přenosu vysokých škol, výběr anglicko-as-a-Second-jazykových kurzů. Kulturní úprava: trávit čas s ostatními mezinárodními studenty, pochopení amerických zvyků, ale naučit se žít v Tucsonu.

Místa

 • Tucson

  Community Campus, 401 North Ave., 85709, Tucson

  • Tucson

   Northwest Campus, 7600 North Shannon Road, 85709, Tucson

   • Tucson

    Desert Vista Campus, 5901 South Calle Santa Cruz, 85709, Tucson

    • Tucson

     West Campus, 2202 West Anklam Rd, 85709, Tucson

     • Tucson

      Downtown Campus, 1255 North Stone Ave., 85709, Tucson

      • Tucson

       Davis-Monthan Air Force Base Education Center, 5355 E. Granite St., Building 2441, Suite 100, 85707-3011, Tucson

       • Tucson

        East Campus, 8181 East Irvington Rd, 85709, Tucson

        Otázky