Keystone logo
Plymouth State University

Plymouth State University

Plymouth State University

Úvod

Plymouth State University je regionální úplná univerzita s bohatou, studenta zaměřené na učební prostředí se zápisem přibližně 4,300 vysokoškoláka a přibližně 3000 postgraduálních studentů. Kampus 170-akr nabízí New England klasický vzhled v kombinaci s up-to-date zařízení, včetně Lamson knihovny a učení Commons; Science Center Boyd; Langdon Woods, LEED certifikované, šetrné k životnímu prostředí koleje; a PSU nejnovější přírůstek, uvítací Center and Ice Arena.

Společnost byla založena v roce 1871 jako cvičný učitel na základní škole, Plymouth State University je součástí univerzitního systému New Hampshire a akreditované New England Sdružení škol a vysokých škol.

Nachází se v centru města New Hampshire u brány do Bílých hor a jezer v starobylého Plymouth, PSU je jen pár minut od lyžařských středisek, jezer a parků a jen dvě hodiny jízdy od Bostonu.

PSU Fakta

historie

Společnost byla založena v roce 1871 jako učitel vychovatelnu Součástí univerzitního systému New Hampshire Postgraduální programy začal v roce 1948

Student Profile

4,105 vysokoškolských studentů 2.088 chlapců 2,017 studentky 1,346 studenty prvních ročníků 20 průměrný věk studentů 2.130 postgraduální studenty

Fakulta Profile

193 profesoři a instruktoři 84% dotazovaných doktorát nebo koncové vzdělání v daném oboru 16: 1 student-to-fakulty poměr (zahrnuje UG & GR)

Vysokoškolák Školné (2014 - 2015)

In-stát: $ 10.700 Out-of-State: $ 18.780

Campus Profile

Akreditované New England Sdružení škol a vysokých škol 52 majorů a 60 + vysokoškolák nezletilí více než 75 postgraduálních studijních a certifikační programy v oblasti umění, vědy, podnikání a vzdělání. Studijní programy zahrnují Master of Arts, Master of Arts ve výuce, Master of Business Administration, Master of Education, Master of Science, Certificate of Advanced postgraduálního studia, a doktor pedagogiky 21 průměrný vysokoškolák velikostní třídě 345,000+ objemy v naší knihovně 80 + studentské kluby a organizace NCAA divize III - 24 atletické týmy Školní barvy: zelená a bílá Školní Maskot: Panthers 170 akrů a 47 budov

historie

Plymouth State University vyvinuli z Holmes Plymouth akademie, která sahá až do roku 1808 jako průkopník zařízení pro další vzdělávání učitelů. Již v roce 1836, reverend Charles Brooks přednášel před zákonodárce of New Hampshire a po celém státě na téma běžných škol. "Věc pro zřízení a řízení státního běžné škole pro lepší vzdělávání učitelů" byl schválen v roce 1870.

Správní rada nachází v New Hampshire State normální škola v Plymouthu v roce 1871; město Plymouth nabídl Holmes Plymouth Academy a jinou podporu nové školy. V roce 1874, nejméně 20 let před systému byl proveden pokus v jakémkoli jiném normální škola v zemi, stupně a vysoké školy Plymouth byl organizován jako odborných škol pod dohledem normální školy. Nová školní budova (Kol Hall) a nová ubytovna byla postavena v roce 1890.

V roce 1911, Dr. Ernest L. Silver, který má zkušenosti jako dozorce škol a jakožto jistiny Pinkerton akademii, začal podání 35-leté školy, který viděl škola růst k dospělosti, a to jak profesionálně, tak fyzicky. Dvorní básník Robert Frost, který učil v kolech Hall a žil na akademické půdě z roku 1911 až 1912, napsal dr Stříbro u příležitosti 75. výročí instituce a 35. rokem Dr. Předsednictví Silver v roce 1946: "My všichni dlužíme panu stříbro dluh vděčnosti za velké a liberálním způsobem povzbudil naše individuality a to jak pedagogů a studentů pod ním. Šel jsem do Plymouthu s ním, když začal jeho prezidentství, a jsem si udržoval přátelské zájem o celých 35 let svého neobvykle dlouhého podání. To ohřívá srdce ujištění přihlíží na cokoliv, co trvá tak úspěšně v tomto světě rozbitých kusů ". V roce 1927 americká Rada vysokých škol předmětů hodnocen Plymouth normální škola a hodnotili to Grade A učitelé vysokoškolské-rating, co se konalo od té doby. V roce 1939, New Hampshire je státní legislativa oficiálně uznalo zvýšenou postavu instituce změnou jeho označení pro Plymouth vysoká škola učitelů, a v roce 1963, Plymouth State College of univerzitního systému New Hampshire. V roce 1948, vysoká škola nabídla své první absolventské hodnosti. V roce 2003 státní legislativa změnila název orgánu Plymouth State University uznání rozsahu a hloubky jeho programování.

Dnes Plymouth State University je regionální úplná univerzita s bohatou, studenta zaměřené učební prostředí pro vysokoškoláka, absolventa a non-tradiční studentů. PSU nabízí 50 majorů a 70 nezletilých. Kromě vynikajících programů v oblasti vzdělávání, obchodu, humanitních věd, umění a přírodních a společenských věd; ústavy a ústavy pro meteorologii, životní prostředí, New Hampshire studie, a venkovské partnerství jsou Hallmark terénní programy.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Plymouth

    17 High Street, , Plymouth

Otázky