Keystone logo
Pomona College

Pomona College

Pomona College

Úvod

Pomona College založená v roce 1887, je soukromá vysoká škola svobodných umění v Claremontu v Kalifornii, asi 35 mil východně od Los Angeles. Nabízíme komplexní učební plán se 48 obory v oblasti umění, humanitních, sociálních a přírodních věd.

Pomona, jedna z předních vysokých škol svobodného umění v zemi, je uzavřená a různorodá komunita uznávaných vědců, vědců, podnikatelů a umělců, kteří se vášnivě snaží o změnu ve světě. Existuje přibližně 1 477 studentů, kteří pocházejí z 61 zemí a všech 49 států USA, stejně jako z District of Columbia, Guam a Puerto Rico.

S poměrem studentů a fakult 8: 1 naši studenti úzce spolupracují se svými profesory ve třídě, v laboratoři i v terénu. A naše umístění - do hodiny od Los Angeles a hor, pouště a pláží - poskytuje nespočet příležitostí pro terénní studium, výzkum a stáže.

Téměř všichni studenti žijí v jedné ze 14 kolejí v našem kampusu o rozloze 140 akrů. Jako zakládající člen The Claremont Colleges, jedinečného konsorcia sedmi vysokých škol a postgraduálních škol, nabízíme jak výhody malé vysoké školy svobodných umění, tak zdroje velké univerzity.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Claremont

    North College Way,333, 91711, Claremont

    Otázky