Keystone logo
Providence Christian College Bakalář v oboru podnikání, ekonomiky a podnikání (BEE)
Providence Christian College

Bakalář v oboru podnikání, ekonomiky a podnikání (BEE)

Pasadena, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Koncentrace podnikání, ekonomiky a podnikání v Providence Christian College (BE&E) zkoumá principy podnikání a ekonomiky v dynamickém prostředí podnikání. Ve spojení s širším svobodným uměleckým vzděláváním připravuje kurikulum BEE studenty na kreativní a inovativní řešení problémů.

Obchodní vedení vyžaduje agilitu, aby bylo možné v daném okamžiku jednat moudře a přitom nikdy neztratit z dohledu dlouhý pohled. Providence usiluje studiem podnikání v náboženství, historii, filozofii, politice a ekonomii a usměrňuje studenty na cestu k tomuto druhu vyváženého vhledu. Připravujeme naše absolventy, aby se stali inovátory a vůdci v propojené, dynamické ekonomice, schopné pracovat odborně, sebevědomě a eticky v každé fázi své kariéry.

Po aktivní účasti a absolvování tohoto programu budou studenti schopni:

Prokázat významné porozumění základním pojmům účetnictví, ekonomie, vědy o managementu, chování managementu a organizace a marketingu prostřednictvím optiky podnikání.

Vyhodnoťte obchodní problémy z pohledu více obchodních oborů a poté na základě těchto hodnocení formulujte, komunikujte a obhajujte doporučení pro osoby s rozhodovací pravomocí.

Vypracujte jasně napsané, stručné analýzy a poskytněte jasné a dobře organizované přesvědčivé ústní prezentace.

Efektivnější práce s ostatními.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy