Keystone logo
Queen's University Belfast BEng v počítačovém inženýrství
Queen's University Belfast

BEng v počítačovém inženýrství

Belfast, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 100 / per year

Na kampusu

Úvod

Počítačové inženýrství je dynamický studijní program založený na spolupráci; spojení akademického myšlení s praktickou aplikací. Počítačoví inženýři dělají nemožné možným. Zpochybňují konvenční procesy a hledí za hranice toho, co existuje, směrem k tomu, co přijde potom.

Od běžných systémů, jako jsou herní konzole a mobilní telefony až po pokročilé systémy pro sledování a lékařská zařízení, moderní svět umožňují zařízení, která se naučíte porozumět a rozvinout během bakalářského programu Počítačové inženýrství. Počítačové inženýrství je navíc jedním z mála titulů vedených výzkumem na Queen's, který zahrnuje návrh elektronického hardwaru i softwaru.

Jako absolvent počítačového inženýrství můžete nejen navrhovat fyzický hardware, ale také psát software pro jeho provoz. Prostřednictvím naší rozmanité sítě oborových vazeb se od prvního dne začnete učit od potenciálních zaměstnavatelů. Průmyslová umístění, hackathony sponzorované společností a projektové výzvy jsou hlavní součástí osnov a výrazně zlepšují míru zaměstnatelnosti našich absolventů.

Nejvýznamnější tituly v počítačovém inženýrství

Průmyslové odkazy

  • Pravidelně konzultujeme a rozvíjíme vazby s velkým počtem zaměstnavatelů, včetně například Asidua a Schrader Electronics, kteří sponzorují naše studenty, stejně jako Kainos a Liberty IT, kteří jsou členy panelu pro styk se zaměstnavateli pro kurz.

Kariérní růst

  • Absolventi počítačového inženýrství jsou velmi vyhledávaní na místní, národní i mezinárodní úrovni. Absolventi tohoto stupně se mohou ucházet o práci v softwaru, elektronice nebo o práci kombinující obojí. Existují vynikající, dobře placené kariérní vyhlídky v širokém spektru pozic: design; výzkum; rozvoj; Výroba; marketing a prodej v odvětvích, jako je avionika a vesmír; telekomunikace a vysílání; připojená zdravotní a lékařská elektronika; spotřební elektronika a hraní her; výpočetní technika a software; vestavěné systémy a elektronické zabezpečení.

Vybavení světové třídy

  • Škola elektroniky, elektrotechniky a informatiky má špičkovou reputaci pro výzkum a poskytuje vynikající zařízení, včetně přístupu k hlavním novým výzkumným střediskům v oblasti bezpečných informačních technologií (CSIT), elektroniky, komunikačních a informačních technologií (ECIT) a Sonic Arts. (SARC).

Studentské zkušenosti

  • Stipendia: studenti mohou mít nárok na stipendia, např. Schrader Electronics Scholarship a Civica Scholarship, které podporují alespoň jednoho studenta ročně z celé řady oborů školy. Obě stipendia mají hodnotu až 25 000 £ (další informace naleznete na webových stránkách školy).

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky