Keystone logo
Raffles Design Institute Riyadh

Raffles Design Institute Riyadh

Raffles Design Institute Riyadh

Úvod

O Raffles Rijádu

"Globální vysoce kvalitní vzdělání, které nemusíte opustit svou rodinu za"

Raffles je vysoce kvalitní poskytovatel soukromého vzdělávání, uznávaný mezinárodně za to, že je od roku 1990 nejvýznamnějším designovým a postgraduálním studiem v asijském Pacifiku a jednou z 50 nejvýznamnějších světových designových škol s více než 20 000 absolventy a stávajícími žadateli, dnes se rozšiřuje síť Raffles na 30 vysokých škol v 29 městech ve 12 zemích po celé Asii Tichomoří, Asie, Austrálie

Hrdě se tato celosvětová vzdělávací zkušenost přivádí na Blízký východ od Rýdadu v roce 2013 prostřednictvím vzrušujícího společného podniku Raffles International Corporation a jednoho z popředí a diverzifikovaných podniků v Saúdské Arábii.

Se specializací Raffles International Education Corporation Přijíždějící do Rijádu mohou žadatelé těžit ze svých zisků a zůstat blízko blízkým.

Nyní Rijádu "DESIGNERS TO BE" mají možnost objevovat, utvářet, dosahovat, přenášet a aplikovat znalosti, aby se stali nejlepšími tvůrci designu v některé z následujících velkých společností, které nabízíme:

Módní návrhářství, design šperků, design vizuální komunikace, módní marketing

V Raffles jsme odhodláni prosazovat design jako průmysl a tvůrce jako tvůrčí umělce, kteří hledají svou vášeň a vynikají vynikajícími a slibují Rijádu komunitu novou vlnu výroby talentu přispívající k celkovému zdokonalení v designové kultuře, která se nalévá do své vize, že je "Saudský designový hub".

V rámci svého poslání a týmu slouží Raffles KSA v rámci svého poslání a týmu k tomu, aby zdůrazňovali svou úlohu posílení postavení žen a žáků, a to tak, že ženám poskytnou potřebné znalosti a dovednosti, aby se stali podnikateli a profesionálními hráči ve světě designu na místní a místní úrovni. globálně.

Studium na plný úvazek a integrované designové mezinárodní moduly společně s inspirativním a rozšiřujícím se horizontem prostředí odrážejí dosažené výsledky poskytnutí dobře zaokrouhleného studenta s jedinečným vystavením globálnímu hnutí a kultuře.

Globální rozpoznávání

Studium s Raffles Design Institute vám poskytuje mezinárodní uznanou kvalifikaci. Váš pokročilý diplom nebo diplom bude doručen ve spolupráci s Raffles vysokou školou (RCHE), Singapur a udělena. RCHE je registrován a certifikován společností CPE a EDU TRUST Singapore.

Jak je známo, Singapurské vzdělávací standardy jsou považovány za nejvyšší na světě. Váš pokročilý diplom vám také umožní pokračovat ve studiu a získat kvalifikaci bakalářského studia tím, že studuje další čtyři termíny v jednom z Raffles International korporační titul udělení umístění jako Singapur, Austrálie, Malajsie, Švýcarsko nebo Indie.

Akreditace

Společnost Raffles KSA poskytuje nejvyšší akreditované certifikační certifikáty v SAUDI ARABIÍ a na Středním východě. Naše pokročilé diplomové tituly jsou dodávány ve spolupráci s Raffles College of Higher Education (RCHE), Singapur a uděluje jej.

Raffles vysokoškolské vysoké školy (RCHE) je registrován pod CPE (Rada soukromého vzdělávání) Singapur a je akreditován EDU TRUST Singapur.

Vize, mise, filozofie

Studium s Raffles Design Institute vám poskytuje mezinárodní uznání. Váš diplom je dodáván ve spolupráci s Raffles College of Higher Education (RCHE) Singapur, který je registrován a certifikován CPE a EDU TRUST. Studium osmi termínů v Raffles Rijádu pro pokročilé diplom a dva termíny Top Up v Raffles College vám umožní dosáhnout svého bakalářského titulu v designu.

Singapurské vzdělávací standardy jsou považovány za nejvyšší na světě. Váš pokročilý diplom a bakalářský titul vám umožní pokračovat ve studiu a dosáhnout magisterského studia tím, že studie dalších dvou termínů na Raffles College v Singapuru, Chester University ve Velké Británii, Singapuru, Malajsii, Indii nebo Thajsku.

Místa

  • Riyadh

    Office No. 25, Home Offices, intersection of Al Oroubah Road by Prince Turki's road, 11454, Riyadh

Otázky