Keystone logo
© BIMM University
Regent College London

Regent College London

Regent College London

Úvod

Regent College London je význačná vysokoškolská instituce se sídlem v pulzujícím srdci Londýna ve Spojeném království. Proslulý svými rozmanitými akademickými programy nabízí širokou škálu pregraduálních a postgraduálních kurzů v oborech, jako je obchod, výpočetní technika, zdravotnictví a sociální péče. Se závazkem k akademické dokonalosti a multikulturnímu prostředí poskytuje Regent College London studentům prvotřídní vzdělání, které je vybaví znalostmi a dovednostmi potřebnými k tomu, aby se jim ve vybraných oborech dařilo. Prozkoumejte příležitosti a zkušenosti, které Regent College London nabízí, a vydejte se na cestu akademického a osobního růstu v jednom z nejdynamičtějších měst světa.

Jsme různorodá komunita, aktivní v podpoře učení a vzdělávání, s více než 20 lety úspěchu v rámci britského vysokoškolského vzdělávání. Vítáme studenty ze všech prostředí a pěstujeme podpůrné, inkluzivní prostředí a pozitivní kulturu.

Zjistěte více o našich předmětech a kurzech, které nabízíme.

 • Podnikání a podnikání
 • Inženýrství a výpočetní technika
 • Věda o zdraví a sportu
 • Zákon

Flexibilní studium podle vašeho životního stylu

Moderní život je rušný a náročný. Věříme, že flexibilní studium na míru je základem současného vzdělávání. Proto nabízíme:

 • denní, večerní a víkendové kurzy
 • více studijních míst po celém Londýně
 • sezení pro rozvoj studentů, která posílí váš osobní a profesní rozvoj
 • myšlení do charakteru; sada bezplatných programů transformačního učení

Na první místo dávat zkušenosti studentů

Regent nabízí jedinečný studentský zážitek, který se liší od jakékoli jiné univerzity. To se vyznačuje vynikající výukou, pozitivní kulturou a jedinečnou podporou studentů. Naši studenti souhlasí a v nejnovějším průzkumu National Student Survey (NSS) nám dávají celkovou spokojenost 93 %.

Historie a vize

Regent College London byla založena v roce 2010 jako součást Regent Group, společnosti zabývající se vzděláváním, školením a řízením investic, kterou založila rodina Pankajových. Sdílíme bohatou a úspěšnou historii ve vzdělávání, která se vyznačuje kompaktními areály, malými, cílenými třídami a jedinečnou podporou.

Vysoká škola byla původně otevřena ve Wembley a poskytovala vyšší národní diplomy BTEC a poskytovala studentům alternativní cesty postupu do vysokoškolského vzdělávání. V roce 2013 jsme otevřeli vstup pro veřejnost, abychom odráželi náš závazek rozšířit přístup a účast. Od té doby dodáváme řadu obchodních programů HND ověřených společností Pearson. Také jsme rozšířili naše poskytování vysokoškolského vzdělávání a spolupracovali jsme se sbírkou univerzitních partnerů na poskytování tras základního roku, základních titulů, bakalářských titulů, doplňujících titulů a magisterských titulů.

Jako vysoká škola jsme dosáhli mnoha cílů, jako je pozitivní výsledek pro QAA Higher Education Review, vynikající výsledky v National Student Survey, otevření pěti kampusů po celém Londýně a samozřejmě pomoc našim studentům dosáhnout jejich celoživotních cílů a aspirací.

Naše vize

Naší vizí je být v letech 2025 až 2030 první britskou univerzitou, která skutečně podporuje technologie, s globální značkou a kampusem. Naším cílem je poskytnout studentům po celém světě vynikající vzdělání a studentské zkušenosti.

Přijímací řízení

Vstupní požadavky pro domácí a EU studenty

Komunita Regent je otevřená a vítá studenty z celého světa. Pokud jste domácí domácí student, vstupní požadavky naleznete na našich stránkách kurzu. Pro studenty z EU vyhledejte svou zemi v seznamu níže, kde se dozvíte více o konkrétních vstupních požadavcích ve vaší zemi.

Po odchodu Spojeného království z EU vláda Spojeného království dne 23. června 2020 oznámila, že státní příslušníci EU, dalších zemí EHP a Švýcarska již nebudou mít nárok na status domácího poplatku ani na finanční podporu pro vysokoškolské, postgraduální a pokročilé studenty od Student Finance England na kurzy. počínaje akademickým rokem 2021/22 a dále.

Tato změna se netýká irských státních příslušníků žijících ve Spojeném království nebo Irsku, jejichž právo na studium a přístup k výhodám a službám bude zachováno na recipročním základě pro státní příslušníky Spojeného království a Irska v rámci ujednání o společné cestovní oblasti. Studenti mimo tuto výjimku budou platit mezinárodní kurzovné.

Vízové požadavky

Vízová cesta pro absolventy je vízum dostupné pro mezinárodní studenty ve Spojeném království, kteří chtějí pracovat nebo si hledat práci po úspěšném ukončení studia na bakalářské nebo vyšší úrovni u poskytovatele vysokoškolského vzdělávání.

Regent College London je poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání se záznamem o dodržování předpisů. Vízová cesta pro absolventy je nesponzorovaná, což znamená, že vás na této vízové cestě nebudeme sponzorovat.

Žadatelé žádající touto cestou obdrží (po udělení) vízum na dva roky.

Na této trase nejsou žádné požadavky na údržbu, což znamená, že nemusíte mít na svém bankovním účtu stanovenou částku peněz, jako byste to udělali, když jste žádali o studentské vízum.

Absolvováním kvalifikace na Regent College London automaticky splníte požadavek na anglický jazyk, protože jste držitelem kvalifikace, která se vyučuje v angličtině.

Informace a pokyny k žádosti o vízum

Stěhování za studiem do nové země může být ohromující a zorientovat se v novém prostředí a kurzu může nějakou dobu trvat. Tato stránka obsahuje všechny relevantní informace a pokyny, které vám pomohou porozumět vízovému a imigračnímu procesu, než u nás začnete studovat.

Vízové dokumenty a další informace

 • Biometrické povolení k pobytu (BRP)
 • Potvrzení o přijetí ke studiu (CAS)
 • Překlady dokumentů
 • Osobní prohlášení
 • Test a certifikát na tuberkulózu
 • Imigrační zdravotní příplatek (IHS)
 • Práce během studia
 • Odmítnutí

Statistiky absolventů

Místa

 • London

  Kingsbury Campus, Masons House, 1-3 Valley Drive, NW9 9NG, London

  • London

   Southall Campus, 39-47 High Street, Southall, UB1 3HF, London

   • London

    London Campus, 153 Great Titchfield Street, Fitzrovia, W1W 5BD, London

    Otázky