Keystone logo
Rider University

Rider University

Rider University

Úvod

Rider University je ideální destinací pro mezinárodní studenty, kteří hledají transformativní vzdělávací zkušenost v přátelské komunitě. Rider se nachází v Lawrenceville, New Jersey, pouhých 60 minut od New York City a Philadelphie, a nabízí pulzující kampusový život s různorodou skupinou studentů z celého světa.

Na Rideru si studenti mohou vybrat z více než 100 bakalářských a postgraduálních programů v široké škále oborů, včetně obchodu, vzdělávání, umění, vědy a dalších. Naše prvotřídní fakulta se zaměřuje na to, aby studentům poskytovala personalizované vzdělání, které kombinuje přísnou akademickou práci v kurzu s příležitostmi zážitkového učení, jako jsou stáže, výzkumné projekty a studijní programy v zahraničí.

Rider University je známá svým závazkem pomáhat studentům uspět akademicky i osobně. Naše podpůrná komunita zahrnuje akademické poradce, peer mentory a kariérové poradce, kteří jsou zde, aby studentům pomáhali na každém kroku. Se silným důrazem na rozvoj vůdcovství vybavuje Rider studenty dovednostmi, které potřebují, aby se stali úspěšnými a etickými vůdci ve zvolených oborech.

Kromě učebny nabízí Rider živou komunitu kampusu s více než 150 studentskými organizacemi, atletiku NCAA Division I a robustní uměleckou a kulturní scénu.

Na Rider University věříme, že vzdělání by mělo být víc než jen titul – mělo by to být zkušenost, která změní život. S naším silným závazkem k akademické dokonalosti, osobní pozornosti a dynamickému životu v kampusu zveme studenty z celého světa, aby se připojili k naší komunitě a objevili svůj skutečný potenciál.

Místa

  • Lawrence Township

    Lawrenceville Road,2083, 08648, Lawrence Township

    Otázky