Keystone logo
Riga Technical University

Riga Technical University

Riga Technical University

Úvod

Riga Technical University : uznávaný lotyšský lídr na globální hranici vysokoškolského vzdělávání Riga Technical University (RTU), založená v roce 1862, je dobře zavedenou univerzitou, která se může pochlubit silným mezinárodním profilem. Nejstarší technická univerzita v pobaltských státech, RTU oslavila v loňském roce své 160. výročí a rozšířila se na devět fakult s 61 studijními programy v angličtině, které nabízejí prvotřídní vzdělání v mnoha vysoce žádaných profesních oborech, včetně počítačových věd, strojírenství, elektroniky. a materiálové vědy. S 14 000 zápisy, včetně 4 000 zahraničních studentů, kteří zastupují více než 105 různých zemí, nabízí RTU studentům, vyučujícím a zaměstnancům velmi rozmanitou komunitu.

Výhoda RTU

 • Studujte na fakultě světové třídy RTU a využijte specializovaných výzkumných mentorů, kteří působí na křižovatce lidí, informací a technologií.
 • Bohaté studijní zkušenosti, které poskytují široké technické vzdělání a hluboké znalosti z oblasti.
 • Prosperující akademická komunita postavená na dynamické kampusové kultuře.
 • Transformativní vzdělávací prostředí poháněné sociálním závazkem touhou změnit svět.
 • Vylepšete svou globální síť v Rize, high-tech metropoli s pařeništěm s historickým kouzlem malého města.
 • Urychlete osobní růst na univerzitě, která si cení originality, vynalézavosti, poctivosti a odvahy.

Za více než 160 let lidé z RTU posouvali hranice poznání a odvážili se snít. Mezi naše absolventy patří nositelé Nobelovy ceny, olympionici, prezidenti, vědečtí průkopníci, podnikatelé a přední výzkumní pracovníci. Od roku 1862 se toho hodně změnilo, ale jedna věc zůstala během těch let stejná: studenti RTU jsou nápadití a inovativní, což vede k lepší budoucnosti. Studenti RTU jsou připraveni na to, co zítřek potřebuje. Jsi ty?

Přijímací řízení

Místa

 • Riga

  Ķīpsalas iela,6a, 1048, Riga

  Otázky