Keystone logo
Rogers State University

Rogers State University

Rogers State University

Úvod

Rogers State University bude regionální univerzitou volby pro severovýchod Oklahomy i mimo ni, přičemž dosáhne uznání jako model excelence v pozemních a online akademických programech na vysokoškolské a postgraduální úrovni.

Rogers State University si vybudovala reputaci kvalitního vysokoškolského vzdělávání od doby, kdy se v roce 2000 stala čtyřletou univerzitou, o čemž svědčí její hodnocení US News and World Report jako jedné z 50 nejlepších veřejných regionálních vysokých škol na Západě. RSU se zaměřuje na dokonalost ve výuce a učení a zároveň se snaží stát se regionálním lídrem v distančním vzdělávání schváleném Quality Matters.

Jako regionální univerzita volby RSU pěstuje živou kulturu kampusu a zároveň poskytuje věcné a relevantní studijní programy, které odpovídají potřebám pracovní síly v dané oblasti. Prostřednictvím kurikulárních a společných kurikulárních nabídek RSU podporuje a zahrnuje kulturní rozmanitost a globální povědomí.

Naším posláním na Rogers State University je zajistit, aby studenti rozvíjeli dovednosti a znalosti potřebné k dosažení profesionálních a osobních cílů v dynamických místních a globálních komunitách.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Claremore

    West Will Rogers Boulevard,1701, 74017, Claremore

    Otázky