Keystone logo
Rosemont College

Rosemont College

Rosemont College

Úvod

Rosemont College je komunita celoživotní učení zaměřených na akademické kvality a posílení radosti ve snaze o poznání. Rosemont College se snaží rozvíjet ve všech členů komunity otevřené a kritické myšlení, schopnost dělat odůvodněná morální rozhodnutí a smysl pro zodpovědnost sloužit druhým v naší globální společnosti.

Kořeny v katolicismu, Rosemont vítá všechny víry a je veden zásadami Cornelia Connelly a společnosti Svatého Dítěte Ježíše, aby vyhovovaly potřebám doby.

Hodnoty Rosemont College:

Důvěra v a úcta k důstojnosti každého člověka; Diverzita se závazkem k budování mezikulturní komunity; Vytrvalost a odvahu při prosazování spravedlnosti s soucitu; Péče o Zemi jako náš společný domov.

Poslání Rosemont College proudí ze vzdělávacího filozofie sponzorující náboženské kongregace, která byla zahájena Rosemont v roce 1921, společnost Svatého Dítěte Ježíše. Tato filozofie je prodchnuto duchem a vzdělávací principy zakladatele společnosti, Cornelia Connelly. Tento Svaté dítě vzdělání je jasně definovaný a přitom pružný ideální, své kořeny v křesťanské hodnoty a výrazy, naladěný na vzdělávacím příležitostem, které umožňují studentům, aby reagovaly na život s radostí, horlivostí a soucitu. Jedinou College v celosvětové síti Svaté dítě vzdělávacích institucí, Rosemont je založen na Svaté dítě filozofie, která podporuje studenty, aby splňovaly rozmanitost a měnit s důvěrou ve své vlastní dary a v Boha, který učinil smlouvu s lidskou rodinu.

historie

Rosemont College byla založena v roce 1921 společnosti Svatého Dítěte Ježíše.

Od prvních dnů instituce prostřednictvím současné době SHCJ zakladatelka, Cornelia Connelly byl hybnou silou Rosemont je zdarma naučit studenty ", aby splňovaly chce na stáří", která byla nedílnou součástí růstu College.

Rosemont se nachází na 56 akrů v historické rezidenční čtvrti Rosemont, Pennsylvania, 11 mil západně od Filadelfie na předměstí Main Line. Vysoká škola je známá pro svou vynikající akademické pověsti a svým zaměřením na rozvoj intelektuální, duchovní a emocionální pohodu každého studenta.

V průběhu roku se Rosemont se vyvinulo "splňují chce na stáří," rozvojem jako jednu kolej s třemi škol: v bakalářském College a škol absolventa a profesionálních studií.

Dne 30. května 2008 se správní rada Rosemont College schválila strategický plán, který zdůrazňuje a rozšířila akademie zápis, programy a pověst tím, že obejme koedukace, partnerství a on-line vzdělávání. V roce 2009, vysoká škola otevřela své dveře na bakalářské úrovni všem zúčastněným a kvalifikované ženy a muži Ve Spojených státech, unifikovat akademie tři školy a rozšíření poslání akademie bytí "komunita studujících". Ten stejný rok, Školy absolvent a Professional získal akreditaci nabídnout plně on-line studijní programy ze strany Komise Blízkého státy o studium vysokého školství.

Rosemont obohacuje svou nabídku prostřednictvím rozsáhlé spolupráce s mnoha svými sousedy, vzdělávacích institucí, jako Villanova University, Eastern University, Cabrini College, Immaculata University a další. Rosemont zavedla partnerství prostřednictvím dohod o propojení s Drexel a Temple univerzity nabízet pre-med, dual-stupeň a ctít programy.

Vysoká škola natáhne ke komunitě tím, že nabízí celou řadu non-úvěrových programů a jedinečný program "Forum" pro muže i ženy všech věkových kategorií, kromě na akademické půdě uměleckých výstav a kulturních programů.

Rosemont má přibližně 8000 živých absolventy. Ty lze nalézt ve vysokých funkcích ve vědě a medicíně, publikování, politiky, podnikání, vzdělání, právo, a umění. Rosemont je souhlasně zařazen US News and World Report, a také byl jmenován do John Templeton nadace cti a "Character-Building Vysoké školy" a jako "vysoká škola rozdílu." Rosemont je jedním z 218 vysokých škol s názvem "The Best Severovýchodní Vysoké školy "od Princeton Review. Rosemont poskytuje ženám a mužům všech věkových kategorií a pozadí se vzdělávacím a duchovním základem, jehož cílem je pomoci jim dosáhnout jejich nejvyšší potenciál.

Rosemont se zavazuje připravuje jednotlivce čelit výzvám doby a jednat zodpovědně a efektivně v neustále se měnícím světě.

Rychlá fakta

Založený: 1921 Poloha: Suburban. Jedenáct mil západně od centra města Philadelphia Postava: Katolický - Společnost svatého Dítěte Ježíše Typ: Soukromé; svobodná umění Celkem Student zápisu: 1103 Vysokoškolák zápisu: 597 Graduate zápisu: 506 Student Učitel poměr: 10: 1 Průměrná třída Velikost: 12 Vysokoškolák školné a poplatky 2015-2016 akademický rok: $ 31520 Vysokoškolák školné a poplatky 2016-2017 akademický rok: $ 18.500 Pokoj a žehlící prkno 2015-2016: Základní dvě osoby; Zahrnuje e-mailů a internetové služby: 13.400 dolarů ročně Pokoj a žehlící prkno 2016-2017: Základní dvě osoby; Zahrnuje e-mailů a internetové služby: 11.500 dolarů ročně Školní postgraduální studium Školné 2015-2016 akademický rok: $ 640 / hodinu úvěru School of odborných studií Výuka 2015-2016 akademický rok: $ 540 / hodinu úvěru Atletika Divize: NCAA III Pánské sporty: cross country, basketbal, lakros, golf, fotbal a tenis Dámské sporty: cross country, košíková, lacrosse, fotbal, softbal, tenis, volejbal a Akreditace: Rosemont je akreditováno Komisí Středním států o vysokých školách, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, 267-284-5000.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Rosemont

    Rosemont College 1400 Montgomery Avenue, 19010, Rosemont

Otázky