Keystone logo
Sabanci University

Sabanci University

Sabanci University

Úvod

Díky své fakultě světové třídy, celosvětově hodnocenému vzdělávání v angličtině a dostupným školným ve srovnání s podobně hodnocenými univerzitami po celém světě je SU místem, kde se dá studovat v Turecku. Univerzita také poskytuje silná stipendia pro studenty všech národů a všech oborů vzdělávání, což zaručuje kvalitní přístupné vzdělání pro všechny. SU nabízí všechny programy na svém zeleném kampusu v Tuzle, İstanbul, Turecko.

Vzhledem k tomu, že věda, technologie a sociální struktury se každým dnem vyvíjejí, svět potřebuje kvalifikovanější jedince, kteří mají znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru kdekoli na světě. S vědomím tohoto naléhavého problému se v roce 1994 Sabancı Group rozhodla založit „světovou univerzitu“ vedenou Sabancı Foundation. Semínka univerzity Sabancı, nejkomplexnějšího projektu společenské odpovědnosti skupiny Sabancı v oblasti vzdělávání, byla zaseta v létě 1995 na vyhledávací konferenci. Právě teď je Sabancı University nejvýše postavenou tureckou univerzitou v žebříčku THE World University a řadí se do skupiny 500-600.

Sabancı Holding je strategická portfoliová společnost, která se zaměřuje na vytváření přidané hodnoty s ekosystémem Skupiny a upřednostňuje vysoce výkonnou kulturu. Společnosti skupiny Sabancı v současné době působí ve 12 zemích. Skupina Sabancı má 70 společností a 60 000 zaměstnanců. Tyto podniky společně významně přispěly k rozvoji turecké ekonomiky. Vlastní akcie společnosti Sabancı Holding, jakož i akcie jejích 11 dceřiných společností, jsou kótovány na Borsa Istanbul (BIST) a představují 8,1% celkové tržní kapitalizace tureckého akciového trhu.

Vzdělání

Univerzita poskytuje interdisciplinární vzdělání napříč svými třemi fakultami s jedenácti vysokoškolskými programy. Na SU mají studenti možnost zvolit si své hlavní školy po prvním nebo druhém akademickém roce. To umožňuje studentům rozhodnout, jaký program studovat na univerzitě s větším porozuměním o vysokoškolském vzdělávání a o jejich vlastních akademických a profesních zájmech a talentech.

Výzkum

Sabanci University se považuje za jednu z nejvíce inovativních a výzkumně orientovaných univerzit v Turecku. Univerzita si v rámci své filozofie klade za cíl nasměrovat své výzkumné úsilí především k aplikovanému a strategickému výzkumu s cílem rozvíjet znalosti, podporovat výuku a přispívat k pokroku komunity. Univerzita se může pochlubit velkým počtem laboratoří a výzkumných center, včetně nejmodernějšího výzkumného a aplikačního centra nanotechnologií v regionu. SU má také nejvyšší příjem z výzkumu na člena fakulty ze všech tureckých univerzit.

Kariérní vyhlídky

Absolventi Sabanci University jsou vysoce ceněni napříč všemi sektory a mnoha zeměmi, profesionálně i akademicky. 96% absolventů najde zaměstnání do jednoho roku od ukončení studia. 81% absolventů absolvuje profesionální kariéru ve známých společnostech. Unilever, Accenture, Procter & Gamble, Ford a Deloitte & Touche patří mezi společnosti, pro které naši absolventi pokračovali v práci.

Diplom SU je také cenný, pokud se chcete věnovat akademické kariéře. Mezi univerzity, které si naši absolventi vybrali jako své cíle pro postgraduální studium, patří Univerzita Carnegie Mellon, University of California, Politecnico di Milano, Boston University, Harvard University, Brown University, Stanford University a University of Massachusetts.

Každý vysokoškolský student SU musí před absolvováním absolvovat povinnou stáž. Office Career Development and Internship Office SU, která poskytuje studentům kariérové poradenství, přináší také mnoho pracovních příležitostí a stáží po celém světě pro studenty SU a pořádá náborové akce u známých společností.

Vlastnosti kampusu

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Istanbul

   Sabancı University, Orta Mahalle, Üniversite Caddesi No: 27 Tuzla, 34956, Istanbul

   Otázky