Keystone logo
Sabanci University BA v ekonomii
Sabanci University

BA v ekonomii

Istanbul, Turecko

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 19 500 / per year *

Na kampusu

* Dostupné stipendijní příležitosti

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Ekonomie je často popisována jako studie toho, jak jednotlivci, skupiny, společnosti dělají nebo by se měli rozhodovat, když jsou zdroje omezené. Pojmy a nástroje ekonomické analýzy se stále více používají v různých oblastech, jako je věda managementu nebo politologie, vláda, právo nebo mezinárodní vztahy.

Účelem bakalářského ekonomického programu na univerzitě Sabancı je poskytnout studentům přísný základ v ekonomické teorii a jejích aplikacích. Program je strukturován tak, aby sloužil řadě zájmů: Pro studenty se zájmem o hlubší expozici ekonomických věd program nabízí kurzy vyšší úrovně a orientaci pro postgraduální studium. Pro studenty, kteří se snaží sloužit jako profesionální ekonomové v soukromém nebo veřejném sektoru, program rozvíjí dovednosti nezbytné pro makro nebo sektorovou ekonomickou analýzu a pro hodnocení, formulování, implementaci měnových, fiskálních nebo regulačních politik. Pro studenty, kteří se chtějí věnovat kariéře v oblasti obchodu a managementu, program nabízí ročníkové práce o strategické analýze a tématech, jako je účetnictví, finance, marketing.

Cíle programu

Vysokoškolský ekonomický program poskytuje studentům přísný základ v ekonomické teorii a jejích aplikacích. Všichni studenti získají solidní základní znalosti z humanitních věd, věd a matematiky. Ekonomický program je strukturován tak, aby sloužil řadě zájmů. Studenti se mohou soustředit na analýzu a hodnocení politik, sledovat obchodní a manažerskou orientaci absolvováním kurzů strategie, financí a marketingu nebo akademickou orientací se zaměřením na teorii a matematiku.

Vzdělávací systém

Na SU mají studenti možnost vybrat si své obory po prvním nebo druhém akademickém roce. To umožňuje studentům rozhodnout, jaký program studovat na univerzitě, s lepším porozuměním vysokoškolskému vzdělávání a svým vlastním akademickým a kariérním zájmům a talentu.

Médium výuky a jazykové znalosti

Prostředkem výuky na univerzitě Sabancı je angličtina. Všichni vysokoškoláci jsou povinni skládat zkoušku z anglického jazyka Sabancı University English Assessment Exam (ELAE). Studenti, kteří složí tuto zkoušku, zahájí bakalářské studium, zatímco ti, kteří nesplňují standardy znalosti anglického jazyka, se přihlásí do školy jazyků. School of Languages je anglická přípravná škola, kde se studenti učí angličtinu jeden semestr nebo jeden rok v závislosti na úrovni znalostí angličtiny.

Studenti, kteří mohou potvrdit, že složili jednu z národních a/nebo mezinárodních zkoušek z cizího jazyka na úrovni stanovené univerzitou, mají právo zahájit bakalářské studium. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více o přijatých zkouškách a skóre pro výjimku z přípravné školy: https://www.sabanciuniv.edu/en/faculties-programs-exemption-exams

Sledujte nás na sociálních sítích

Instagram

Facebook

LinkedIn

Cvrlikání

Youtube

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy