Keystone logo
SAE Institute Germany

SAE Institute Germany

SAE Institute Germany

Úvod

SAE Institute byl založen v roce 1976 a od té doby se stal největším světovým pedagogem zaměřeným na kreativní média s více než 50 kampusy ve 28 zemích. Kurikulum SAE bylo pečlivě vytvořeno po konzultaci s předními odborníky v oboru tak, aby splňovalo požadavky globálních odvětví kreativních médií.

SAE Institute nabízí komplexní portfolio kurzů v oblastech kreativních médií (audio, film, animace, vývoj her, hudební byznys a web) se silnou tradicí praktické aplikace a uznání v oboru. Bakalářský titul / bakalářský titul lze dosáhnout již za dva roky.

K dispozici jsou dva magisterské programy (MA/MSc). Bakalářské a magisterské programy jsou nabízeny ve spojení s renomovanou Middlesex University v Londýně. SAE Institute má síť na pěti kontinentech s kampusy ve světových centrech kreativního mediálního průmyslu včetně Londýna, Berlína, Mnichova, Paříže, Barcelony, New Yorku, Los Angeles a dalších.

Asociace SAE Alumni Association je síť pro absolventy a studenty SAE Institute, jejímž cílem je poskytnout jim absolventské zkušenosti po jejich špičkovém vzdělání a nabízí rozmanitý program zdrojů, akcí a komunikací, které nabízejí aktivní program zprostředkování zaměstnání, udržujte je v dotýkat se navzájem a zapojit se do SAE Institute.

SAE Alumni Convention je bezplatná networkingová událost, která se tradičně koná v Berlíně pro každého, kdo se zajímá o kreativní vývoj médií a technologie. Každoroční akce sdružuje podobné myšlenky, které sdílejí znalosti, které potřebujete vědět o kreativních médiích a zábavním průmyslu. Konvence vám nabízí bohaté příležitosti pro definitivní výzkum, stimulaci vzdělávání a rozvoje podnikání – je to perfektní fórum pro vytváření sítí a výměnu nápadů.

SAE Magazine je časopis SAE Institute a SAE Alumni Association. Publikace byla původně vydána v tištěné podobě, ale v roce 2014 se přesunula na online publikování.

K dispozici jsou dva magisterské programy (MA/MSc). Bakalářské a magisterské programy jsou nabízeny ve spojení s renomovanou Middlesex University v Londýně. (jeden magisterský program s Middlesex a jeden se slavnou Folkwang Universität der Künste.

O kampusu

Berlínský kampus nabízí kreativním, zapáleným studentům přístup ke standardním průmyslovým zařízením a učitelům s vynikajícími znalostmi předmětu a nadšením, které umožní každému studentovi dosáhnout svého potenciálu.

 • Dobře vybavená nahrávací studia, filmová apartmá a četná pracovní místa na ploše 2 000 m2
 • Všechny kurzy a programy na SAE Institute v Berlíně jsou vyučovány v angličtině a němčině
 • Silná síť s dynamickým kreativním průmyslem v německém hlavním městě
 • Další přednášky a semináře pro hosty s renomovanými lídry v oboru

Místa

 • Berlin

  Cuvryspeicher - Cuvrystr. 4, 10997 , Berlin

 • Munich

  Zielstattstr. 30, 81379, Munich

 • Hamburg-Mitte

  Feldstr. 66, 20359, Hamburg-Mitte

 • Cologne

  Carlswerkstr. 11c, 51063, Cologne

 • Frankfurt

  Homburger Landstr. 182, 60435, Frankfurt

Otázky