Keystone logo
© Bobby Anderson
Saint Francis University

Saint Francis University

Saint Francis University

Úvod

O Saint Francis University

Saint Francis University je jednou z nejstarších katolických univerzit v zemi, a nejstarší oslavující františkánské hodnoty. Náš malebný kampus sedí na vrcholu hory v Lorettu, Pensylvánie, poblíž Pittsburghu. Víra, štědrost, respekt, objev, a radost jsou v naší DNA, a snažíme se přilákat studenty (jako jste vy) s vášní formovat svět.

Staňte se tím někým, kdo...

To, co následuje... je pro vás jedinečné. Tato věta bude napsána (a přepsána) podél vaší životní cesty. Každý z nás zde na SFU se chce stát někým, kdo vám pomůže napsat ten nejpůsobivější příběh, který můžete.

Motto SFU, stát se tím někým, mluví k naší snaze vzdělávat soucitný, péče, úspěšní profesionálové; a vaše snaha stát se jedním.

Podnětujte svou mysl

Úspěch znamená objevovat svůj talent a sdílet je s ostatními. Cílená kariérní příprava ve směsi s bohatou tradicí svobodných umění (kde prozkoumáte mnoho vášní) vám pomůže najít cestu.

Inspirujte svého Ducha

Všichni jsou vítáni na procházku s Francisem. Svatý František z Assisi nám prostřednictvím své katolicko-františkánské mise zanechal spoustu vodítek pro život smysluplného života, který mluví ke všem vírám.

Za přednáškou

Globální zkušenosti, stáže, a další vám pomohou stát se osobou, kterou máte být. Plus, všechny tyto zkušenosti pokračují ve vašem oficiálním vedení, Zapojení, a přepis služby.

Malá škola - Vášniví fanoušci

Jsme domovem jednoho z nejmenších programů NCAA Division-I v zemi a uznáváme za akademickou dokonalost a sportovní chování!

Flash fakta, Žebříčky, a více

Saint Francis University v Lorettu, PA je nejstarší katolicko-františkánská vysoká škola ve Spojených státech. Naším posláním je pomáhat studentům růst v soucit, úspěšní profesionálové prostřednictvím kultury víry, velkorysost, respekt, objev, a radost. Univerzita nabízí více než 50 programy (vysokoškolák, absolvovat, a dospělý titul) prostřednictvím tří škol: Business; Health Sciences& Education; a věda, Technika, Inženýrství, Umělecká& matematika (PARNÍ).

Naše františkánská identita

Mysl pro dokonalost, Duch pro mír a spravedlnost, Srdce pro službu

Semena toho, co se stalo, Saint Francis University a naši františkánskou identitu zasadilo šest františkánských mnichů z Irska, kteří založili chlapeckou akademii v horské vesničce Loretto, Pensylvánie. Tyto hlavní principy františkánů jsou hodnoty, které přijímáme Saint Francis University dodnes.

 • Katolická koedukovaná soukromá univerzita svobodných umění; jedna z prvních katolických koedukovaných vysokých škol v zemi
 • Sponzorováno františkány řádu třetího řádu pod prezidentským vedením Fr. Malachi Van Tassell, Ph.D., T.O.R.

Podle čísel

 • Zápis: 2,289 (1,726 vysokoškolák, 563 absolvent)
 • Pohlaví: Žena 63,0%, muž 37,0% (vysokoškolák)
 • Míra retence v prvním roce: 85%
 • Průměrná míra promoce: 70.3%
 • Průměrná velikost třídy: 17,6
 • Prezenční fakulta: 131

Na základě zápisu na podzim 2017.

Akreditace

 • Akreditační rada ergoterapeutického vzdělávání
 • Komise pro kontrolu akreditace pro vzdělávání pro asistenta lékaře, Inc.
 • Americká chemická společnost, Certifikovaný titul chemie
 • Komise pro akreditaci programů výchovy ke zdraví spojeneckých
 • Komise pro akreditaci ve výchově fyzikální terapie
 • Komise pro vysokoškolské ošetřovatelské vzdělávání
 • Rada pro vzdělávání v sociální práci
 • Inženýrská akreditační komise ABET, Environmentální inženýrství
 • Mezinárodní shromáždění pro vysokoškolské obchodní vzdělávání
 • Střední státy Komise pro vysokoškolské vzdělávání
 • Státní rada ošetřovatelství v Pensylvánii
 • Pennsylvania State Department of Education pro schválené programy ve vzdělávání učitelů

Řídící struktura

Univerzita je sponzorována františkány řádu třetího řádu a řídí se správní radou složenou z laiků i františkánů. Prezident univerzity dostává příspěvky od fakulty, správci, a studenti, kteří se podílejí na prosazování mise univerzity.

atletika

SFU je členem Národní kolegiální atletické asociace, a univerzity 23 mužské a ženské sportovní týmy soutěží na úrovni divize I. Univerzita je také členem severovýchodní konference. Přezdívka univerzity je Red Flash.

Co je 120739_120706_IMG_7078.jpg

Poslání a hodnoty

Ve věku složitosti má jednoduchost poselství svatého Františka z Assisi více přitažlivosti než kdykoli předtím: Pokora. Velkorysost. Úcta. Servis. Respekt. Modlitba. Radost. Milovat. Tyto hlavní principy františkánů jsou hodnoty, které přijímáme Saint Francis University.

Prohlášení o poslání

Mysl pro dokonalost

Saint Francis University nabízí vysokoškolské vzdělání v prostředí vedeném katolickými hodnotami a učením a inspirované příkladem našeho patrona, Svatý František z Assisi. Nejstarší františkánská instituce vyššího vzdělávání ve Spojených státech, Saint Francis University je inkluzivní vzdělávací komunita, která vítá všechny lidi.

Duch pro mír a spravedlnost

Univerzitní programy a aktivity podporují takové františkánské hodnoty jako skromný a velkorysý přístup k učení, úcta k rozmanitosti a jedinečnost jednotlivých osob, porozumění etickým otázkám, a úcta ke všemu životu. S duchem jednoduchosti a radosti, poskytujeme univerzitní komunitě příležitosti kriticky a analyticky myslet, efektivně komunikovat, a integrovat teorii a praxi.

Srdce pro službu

Saint Francis University nabízí vysokoškolské programy v tradici svobodných umění, postgraduální a profesionální studijní programy, které zdůrazňují osobní a profesní etiku, a příležitosti dalšího vzdělávání pro osobní a kariérní zlepšení. Snažíme se inspirovat ve všech členech univerzitní komunity lásku k celoživotnímu učení a závazek velkoryse sdílet své dary a dovednosti s ostatními v rychle se měnícím světě.

Cíle františkánského vysokoškolského vzdělávání

 • Skromný a velkorysý přístup k učení
 • Úcta ke všemu životu a k dobrotě celého lidstva
 • Respekt k jedinečnosti jednotlivých osob
 • Globální vize
 • Služba chudým a potřebným
 • Komunita víry a modlitby,
 • Duch jednoduchosti a radosti
 • Františkánská přítomnost.

Ve věku složitosti má jednoduchost poselství svatého Františka z Assisi více přitažlivosti než kdykoli předtím. Tyto hlavní principy františkánů nejsou jen ideály, které je třeba obdivovat, ale hodnoty, které je třeba žít.

Vize

Saint Francis University je katolická univerzita volby pro studenty s vysokou schopností, kteří hledají autentické, akademicky přísné, interaktivní učení, kde mohou intelektuálně růst, duchovně, morálně, a společensky. Studenti hledají svatého Františka pro jeho schopnost kombinovat hodnoty a vizi výchovy svobodných umění s cíli učení, které jsou relevantní pro ekonomické potřeby společnosti.

Saint Francis University je uznáván jako životně důležitý strategický partner - regionálně, národně, a mezinárodně - navazování pevných vztahů hledáním spolupracovníků, kteří by podporovali a rozšiřovali poslání univerzity, vize, a strategické cíle a zároveň přispívá ke globální vizi společenského dobra způsobené výkonem účinných zásad vedení zaměstnanců.

Saint Francis UniversityZařízení jsou navržena tak, aby posílila a zvýšila na nejvyšší úroveň schopností své národně uznávané programy vedení v podnikání, zdravotní péče, Věda, a humanitní vědy.

Saint Francis University zapojuje se do neustálého zlepšování efektivity a efektivity organizace na všech úrovních — na základě interních a externích hodnocení — s cílem podpořit výjimečnou správu svých lidských a finančních zdrojů.

Vlastnosti kampusu

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Loretto

   117 Evergreen Drive, PA 15940, Loretto

   Otázky