Keystone logo
San Francisco State University

San Francisco State University

San Francisco State University

Úvod

Vítáme Vás na San Francisco State University

Nachází se v jednom z nejkrásnějších světových a různorodých měst, na Státní SF Areál se může pochlubit pulzující mix lidí, kultur a jazyků v klidném koutě San Francisku, jen 1,6 km od Tichého oceánu. Veřejná doprava nachází hned vedle areálu nabízí snadný přístup k vzrušení z centra pouhých 20 minut. San Francisco Bay Area nabízí studentům bohaté příležitosti ke zvýšení jejich studijních programů. Práce v terénu, komunitní projekty a stáže, aby učení ožije a zároveň dává vám výhodu na trhu práce po ukončení studia.

kampusech

Hlavní kampus pokrývá 58 hektarů u jezera Merced Park, Downtown Campus se nachází v centru finanční a tech centra města, Romberg Tiburon Centrum environmentálních studií se nachází na San Francisco Bay a tam je Sierra Nevada pole Campus v podhůří Sierra.

trolejbus

Top 10 Majors pro zahraniční studenty

 1. obchodní administrativa
 2. strojírenství
 3. Počítačová věda
 4. mezinárodní vztahy
 5. biologie
 6. Vzdělání / TESOL
 7. Vysílání a elektronická komunikace umění (BECA)
 8. Kino
 9. psychologie
 10. Komunikační studie

Akademický kalendář

 • Pád semestr je v polovině srpna do prosince (16 týdnů)
 • Jarní semestr je mid-leden až květen (16 týdnů)
 • Summer Sessions spustit červen až srpen (5-10 týdnů)

Zápis

 • Vysokoškolští studenti: 26,815
 • Postgraduální studenty: 3441

Zahraniční studenti: 1,695 Celkový počet studentů: 30,256

Akreditace

Společnost byla založena v roce 1899, SF stát součástí systému California State University (CSU). SF stát je akreditována Akreditační komise pro vysoké školy a univerzity senior západní Sdružení škol a vysokých škol (WASC). Akademická oddělení a programy jsou také individuálně akreditované.

Žebříček a vyznamenání

SFSU

V oblasti známé pro inovace, kreativitu a progresivního myšlení, SF stát je duševním srdcem a duší okolní města. Lídr v oblasti vzdělávání obecně prospěšných prací a mezinárodního vzdělávání, SF stát je také hlavní občanské síly, spolupracuje s vládou, obchodní a vzdělávací partnerům urychlit University a region. Naše mnoha poct a vyznamenání patří:

 • Založil první mezinárodní vztahy oddělení na americké univerzitě (odesílání většího počtu studentů v zahraničí než jakýkoli diplomové-udělovat instituci v zemi);
 • College of Business uznáván jako jeden z pouhých 15% z obchodních škol po celém světě, které splňují přísné AACSB Mezinárodní akreditační standardy;
 • Jmenoval jeden z národa je vrchol filmových škol podle The Hollywood Reporter. V letech 1999 až 2016 více než tucet absolventi byli nominováni na Oscara;
 • 10 absolventů a učitelů poctěn s Pulitzerovu cenu;
 • SF Státní kamence založili úspěšné firmy od Bebe do E-Loan a drželi nejvyšší vedoucí pozice u Starbucks, Symantec, AT & T, Disney a další.

Bydlení

SF stát nabízí několik možností on-kampusu bydlení: kolejích, apartmány s jedním, dvěma nebo třemi ložnicemi a rodinné apartmány. Téma a vzdělávací komunity jsou pro obyvatele, kteří chtějí žít s ostatními studenty s podobnými oborů a osobních zájmů k dispozici. Proces aplikace Pouzdro je oddělená od aplikace vysokých škol. Po odeslání přihlášky měli byste požádat o bydlení, jakmile obdržíte SF stát identifikační číslo, Nemusíte mít obdržel formální přístup požádat o bydlení.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • San Francisco

  1600 Holloway Ave. , 94132, San Francisco

Otázky