Keystone logo
Sapienza University of Rome Bakalářský titul v oboru aplikovaná informatika a umělá inteligence
Sapienza University of Rome

Bakalářský titul v oboru aplikovaná informatika a umělá inteligence

Rome, Itálie

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

29 Jul 2024

Oct 2024

EUR 1 500 / per year *

Na kampusu

* za akademický rok

Úvod

Program Aplikovaná informatika a umělá inteligence je nový bakalářský program, který pokrývá velmi důležitou a trendovou oblast. Cílem programu je poskytnout pevné dovednosti a dovednosti v aplikované informatice a budovat důkladné znalosti základů a aplikací umělé inteligence.

Woman sitting at a desk in front of coding computer screen

Nabízené kurzy, pečlivě distribuované během tří let programu, se zabývají různými tématy v CS a v AI a inteligentně se prolínají:

  • Kurzy CS, od programování a algoritmů po architektury a systémy, po interakci člověka s počítačem a bezpečnost, poskytnou nezbytné zázemí pro návrh a implementaci netriviálních počítačových aplikací, stejně jako schopnost řešit témata AI
  • Kurzy AI, od umělé inteligence přes strojové učení až po hluboké učení, poskytnou důkladné znalosti v základech tohoto oboru, zvládnutí implementace a aplikace technik založených na AI na holisticky navržené počítačové systémy a aplikace.

Laboratorní kurzy procvičí implementační schopnosti studentů o realistických problémech s využitím nejmodernějších nástrojů, IDE a SDK. Semináře pořádané akademickými pracovníky a odborníky na společnosti doplní znalostní spektrum o aplikace a řešení v reálném světě.

Jako absolvent prvního stupně tohoto bakalářského studia budete moci úspěšně absolvovat magisterský studijní program (v Itálii nebo v zahraničí) nebo profesionální kariéru ve společnosti. Průmysl a akademická sféra hledají odborníky v této oblasti a očekává se, že v nadcházejících letech přijmou stále více absolventů oboru AI.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky