Keystone logo
Sarah Lawrence College

Sarah Lawrence College

Sarah Lawrence College

Úvod

Sarah Lawrence je prestižní rezidenční koedukovaná vysoká škola svobodných umění. Společnost Sarah Lawrence, která byla založena v roce 1926 a trvale se řadí mezi přední vysoké školy svobodných umění v zemi, je známá svým průkopnickým přístupem ke vzdělávání, bohatou historií vášnivé intelektuální a občanské angažovanosti a živými a úspěšnými absolventy. V těsné blízkosti bezkonkurenčních nabídek New Yorku je náš historický kampus domovem inkluzivní, intelektuálně zvědavé a rozmanité komunity.

Talentovaní a kreativní studenti si vybírají Sarah Lawrenceovou za příležitost postarat se o jejich vzdělávání. V úzké spolupráci s naší specializovanou významnou fakultou studenti vytvářejí pečlivý a přizpůsobený studijní kurz, provádějí nezávislý výzkum a propojují širokou škálu oborů. Absolventi umí aplikovat znalosti, dovednosti a kritické myšlení nezbytné pro život po vysoké škole.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Bronxville

    Mead Way,1, 10708, Bronxville

    Programy

      Otázky