Keystone logo
© Monday
SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

Úvod

SBS Swiss Business School je vysoce hodnocená a mezinárodně akreditovaná instituce obchodního vzdělávání, která se věnuje přípravě studentů na kariéru v globální ekonomice.

Škola se sídlem v Curychu rozšiřuje svůj závazek k dokonalosti a globální obchodní perspektivě prostřednictvím dynamických výukových center v Madridu a Barceloně , zasazených do živých obchodních ekosystémů. Tato centra bezproblémově propojují vzdělávání se skutečným podnikáním a obohacují vzdělávací zkušenost o praktické poznatky a příležitosti.

SBS Swiss Business School je průkopníkem inovativního zážitkového učení a nabízí programy, které spojují akademickou teorii s obchodními aplikacemi v reálném světě. Tato metoda pěstuje živou vzdělávací atmosféru, zlepšuje praktické dovednosti a podporuje inovace.

Díky rozmanitému studentskému sboru a fakultě zahrnující odborníky z oboru poskytuje SBS prostředí pro spolupráci a obohacování, kde se studenti mohou učit od ostřílených profesionálů, spojit se s vrstevníky z celého světa a vytvářet cenné příležitosti pro vytváření sítí.

Co nás odlišuje?

✅ Švýcarské kvalitní vzdělávání: Naše programy ve Španělsku, obohacené o prestižní švýcarské standardy, zajišťují vzdělání vyznačující se excelentností a přísností.

✅ Dynamické výukové prostředí: Využitím jedinečného modelu coworkingu integrujeme vzdělávání s obchodním světem, nabízíme rané stáže a networking.

Nejmodernější vybavení: Užijte si nepřetržitý přístup, tělocvičnu, hlediště, kavárnu a terasu s výhledem na Gran Via, to vše je navrženo tak, aby inspirovalo k úspěchu a podporovalo vyvážený životní styl.

✅ Nejmodernější učební plán: Naše učební osnovy, které obsahují skutečné případové studie a požadované dovednosti, jsou přizpůsobeny tak, aby vás udržely v popředí obchodních inovací.

✅ Učte se od nejlepších: Spojte se s předními odborníky, kteří přinášejí své inovativní poznatky a praktické znalosti přímo do našich učeben.

✅ Personalizované koučování: V malých třídách poskytujeme personalizované koučování, které zajišťuje přizpůsobenou a obohacující cestu učení.

Život v kampusu a vybavení

Campus SBS Swiss Business School Madrid má strategickou polohu na Gran Vía a nabízí studentům jedinečný přístup k pulzujícím kulturním, obchodním a společenským událostem!

Naše kampusové centrum vám umožňuje prospívat ve skutečném světě práce prostřednictvím pohlcujícího učení v dynamickém coworkingovém prostředí, kde na vás čekají kontakty a kariérní příležitosti.

Užijte si nepřetržitý přístup , špičkové vybavení a střešní networkingové akce s nádherným výhledem. Zůstaňte aktivní s naší posilovnou v areálu , vylepšete svůj životní styl a udělejte každý okamžik výjimečným.

Ohlasy studentů

Žebříčky

 • Zařazeno na 2. místě online MBA podle CEO Magazine 2023
 • Podle časopisu CEO Magazine 2023 se umístil na 6. evropském místě MBA
 • Podle CEO Magazine 2023 se umístila na 7. světovém místě MBA
 • Tier 1 Global MBA podle CEO Magazine 2023
 • Premier DBA program podle CEO Magazine 2023
 • Top 20 QS Online MBA Rankings 2023: Evropa
 • Podle The Eduniversal Business Schools Ranking 2022 hodnocena jako jedna z nejlepších obchodních škol ve Švýcarsku

Místa

 • Madrid

  Gran Vía, 4, 28013, Madrid

 • Kloten

  Flughafenstrasse 3 Kloten-Zurich Switzerland, 8302, Kloten

 • Barcelona

  Pg. de Joan de Borbó, 99, 08039, Barcelona

  Otázky