Keystone logo
School of Business and Trade

School of Business and Trade

School of Business and Trade

Úvod

127379_two-woman-and-one-man-looking-at-the-laptop-1036641.jpg

O škole

School of Business and Trade nabízí samostudium, kvalitní online výuku bez výuky. Programy jsou flexibilní a lze je kdykoli spustit. Namísto tradičního způsobu studia po dobu několika let, studujte vlastním tempem a ušetřete čas i peníze.

Bezplatné online programy, učební zdroje a online hodnocení jsou to, co činí naše programy tak jedinečnými a zajímavými.

School of Business and Trade byla založena v roce 2011 s cílem podporovat vzdělávání bez hranic a bez ohledu na původ. Článek 26 Všeobecné deklarace lidských práv říká: „Každý má právo na vzdělání a musí být stejně dostupné.“ SoBaT v současné době nabízí několik kvalifikací, které vyhovují všem zájemcům o vysokoškolské vzdělání.

V dnešní době je akreditované a kvalitní vzdělávání velmi nákladné. Univerzity účtují tisíce dolarů. V zásadě je další vzdělávání pro většinu lidí velmi drahé, a proto nemohou uvažovat o vyšším studiu. SoBaT nabízí paprsek naděje pro studenty, kteří mají potíže, kteří nemohou utratit tisíce dolarů za získání kvalifikace, kterou si přejí.

Vidění

Prohlášení School of Business and Trade vizi School of Business and Trade zní: „Kvalitní a bezplatné vzdělávání pro všechny.“

Místa

  • Lucerne

    SoBaT Haus, Pilatusstrasse Luzern, Switzerland, 6003, Lucerne

    Programy

      Otázky