Keystone logo
Scripps College

Scripps College

Scripps College

Úvod

Když byla společnost Scripps založena v roce 1926 v Claremontu v Kalifornii, byla jednou z mála institucí zaměřených na vzdělávání žen pro život v odhodlání a angažovanosti. Od té doby Scripps pokračuje v prosazování jak mysli, tak ducha, a to na základě vize své zakladatelky, podnikatelky v novinách a filantropky Ellen Browning Scrippsové. Scripps dnes nabízí přísné interdisciplinární osnovy, silnou intelektuální komunitu, závazek k rozmanitosti a začlenění a bohaté rezidenční zkušenosti určené k utváření další generace ženských vůdkyň.

"Posláním Scripps College je vzdělávat ženy k rozvoji jejich intelektu a talentu prostřednictvím aktivní účasti v komunitě vědců, aby jako absolventi mohli přispívat do společnosti prostřednictvím veřejného a soukromého života v oblasti vedení, služeb, integrity a kreativity."

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Claremont

    North Columbia Avenue,1030, 91711, Claremont

    Otázky