Keystone logo
SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Úvod

Živé zkušenosti s učením

Srdečné přivítání na Švýcarské škole pro pohostinství Lenk

SHML, registrovaná švýcarská společnost v kantonu Bern, je první švýcarská Boutique Hotel School, která byla koncipována a vyvinuta pro přípravu studentů na slibnou kariéru pohostinství založenou na provozních filozofiích luxusních mezinárodních butikových hotelů a středisek. Tyto pohostinské šperky se nacházejí po celém světě, od luxusních dvou apartmá Resortů až po dvě stě jednotek jednolůžkových pokojů a jsou zastoupeny takovými slavnými společnostmi jako jsou Leading Hotels of the World, Malé luxusní hotely, Relais

Pro zajištění přísných akademických učebních osnov a materiálů, naše Vysoká škola pohostinství Management uzavřela řízený postup s University of Gloucestershire pro doplnění BA (Hons) v strategickém Hospitality Management na jejich areálu v Cheltenhamu (UK).

Naše vysoká škola SHML se nachází ve výjimečně bezpečné Bernské vysočině a působí v reálném butikovém hotelu, který je otevřen hostům během zimní sezóny. Prostory nabízejí ideální prostředí, které stimuluje operace, které se vyskytují v celosvětových komerčních obchodech butikových hotelů, včetně výtvarného umění v oblasti výroby a služeb v oblasti výroby potravin a nápojů, rozdělení místností, postupů v oblasti dohledu a řízení. SHML má za cíl udržet naživu osvědčené časové základy švýcarských hotelových operací, stejně jako udržování švýcarské kultury, která za poslední dvě století získala rozlišovací značky jako jedinečné na světě. Švýcarská kultura znamená integritu, neutralitu, jednotu, nestrannost, respekt vůči sobě a individuální odpovědnost vůči životnímu prostředí.

Naše školní osnovy se neliší od ostatních programových obrysů, s výjimkou toho, že jejich obsah a skutečný přenos na studenty jsou řešeny profesionálními hoteliéry, kteří v průběhu let získali dovednosti pro provoz a správu nejlepších hotelů a středisek na světě.

Těšíme se na vás, abychom vás uvítali na naší speciální škole pro správu pohostinství.

Proč SHML

Co znamená Boutique Hotel Management School?

Naše butiky představují personalizované vzdělávání v malých třídách. Studenti žijí, studují a cvičí v plně vybavených hotelech. Naši přednášející, kteří žijí v areálu, jsou přístupní téměř 24 hodin denně; naše programy byly vyvinuty hoteliéry pro hotelové hosty a jsou poskytovány lektory s dlouholetou zkušeností v oblasti mezinárodního managementu hotelů.

Co je to naše USP?

 • Vysoká interakce s přednášejícími na akademické půdě, které přinášejí přímé znalosti a vytváření sítí - "bezplatné poradenství" od přednášejících,

 • Vysoce kvalitní zkušenost - Studentská propustnost je nízká, což umožňuje personalizovanější vzdělávání. Velikost třídy je malá;

 • Vysoká úroveň služeb: čas a schopnost pomoci studentům rozhodnout, co chtějí, podporu při hledání vhodné práce

 • Bezpečné prostředí pro studenty, jsou dobře stará

 • Školení pro mezinárodní pohostinství;

 • Inovativní myšlení založené na tradičním hotelovém stylu,

 • Program je přizpůsoben požadavkům průmyslu (je to blízko průmyslu):

 • Hands-on školení, příprava studentů na reálný život v průmyslu (narazil na běh - studenti pracují po absolvování kurzu další krok v kariéře):

 • Program založený na měnících se potřebách průmyslu prostřednictvím poznatků z rady poradců, sítě ředitelů a zkušeností lektorů;

 • Statistiky mají za cíl otevřít mezinárodní pracovní příležitosti a akademický pokrok (poznámka: vzhledem k omezením na švýcarském trhu, druhé stáže jsou mezinárodní a mají pomoci studentům zajistit práci mimo Švýcarsko)

 • (Capstone) projekt umožňuje studentům vypracovat podnikatelský plán, který odráží jejich zájmy (rodinné podnikání, skutečné pracovní záměry / ​​startovací nápady);

Prohlášení o poslání

SHML vyučuje a kombinuje v rámci reálného butikového pohostinského prostředí tradiční základy švýcarských operací s nejmodernějším know-how v oblasti pohostinství pro mezinárodní management a vystavuje všechny studenty během studia a po absolvování přímého projevu s profesionálními hoteliéry, pro skutečné a kvalifikované interakce pro úspěch. Profesionální budoucnost každého studenta představuje jádro mise pro majitele, fakulty a zaměstnance společnosti SHML.

Toužíme vytvořit vzdělávací atmosféru, kterou budou studenti rádi milují. Naše programy jsou zaměřeny na to, aby posluchači zvládli výzvy a získali zkušenosti, které jim mohou být nové. Ve společnosti SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk se neustále snažíme učit se a dynamicky se učit, aby všichni naši studenti mohli dosáhnout svých cílů.

Naše cíle

Získání vás na další úroveň

Snažíme se zlepšit své studenty prostřednictvím vzdělávacích zkušeností jak ve třídě, tak mimo ni. SHML - Švýcarská škola řízení hotelů Lenk si klade za cíl vytvořit útočiště, kde se studenti cítí bezpečně řešit své obavy a splnit všechny své cíle. Nabízíme celou řadu služeb určených k tomu, aby pomohli studentům být nejlepšími verzemi sebe samých při zábavě na cestě.

naše filozofie

Respektujeme individuální potřeby všech našich studentů a věříme, že se správným vedením a směrem mohou všichni uspět. Náš vzdělávací přístup umožňuje našim studentům zpochybňovat konvenční myšlení a usilovat o jejich akademické chápání s odhodláním a originalitou.

Věřte tomu, že budete vychovávat, řídit a rozvíjet studenty, kteří stojí před vysokými nároky na profesní problémy i v životě na základě morálních hodnot a etických zásad, které nesou na vyšší úroveň slib a smysl úspěchu.

Naše hodnoty

V SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk respektujeme své studenty a pochopíme, že každá z nich má individuální potřeby a potřeby. Věříme, že učení může být podporováno pouze z pocitu vzájemného respektu, vedení a směru a děláme vše pro to, abychom udržovali tyto hodnoty ve všem, co děláme. Náš jedinečný přístup dodává našim studentům správný podpůrný systém, který jim pomůže vést cestu k úspěchu.

Naše standardy

S dlouholetými zkušenostmi jako pedagogové víme, co je zapotřebí zapojit studenty. Náš jedinečný výukový přístup činí naši studenty pocit, že jsou cenní, respektovaní a oceňovaní. Ve společnosti SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk věříme v podporování tvůrčích, spolupracujících a poutavých zkušeností, které pomohou našim studentům dosáhnout jejich plného potenciálu a pomáhat jim v uskutečňování svých snů. Kontaktujte nás, abyste zjistili, co pro vás můžeme udělat.

Místa

 • Lenk im Simmental

  Rawilstrasse 23, 3775, Lenk im Simmental

Otázky