Keystone logo
Siena College

Siena College

Siena College

Úvod

Siena College je soukromá, katolická škola svobodných umění se nachází v Loudonville, NY.

Siena College je soukromá, katolická, liberální společenskovědní vysoká škola se nachází v Loudonville, New York, 10 minut od státní kapitál Albany v srdci New Yorku regionu hlavního města.

S 32 majorů, 80-plus dětí a mladistvých a certifikáty a prestižní joint-studijní programy v svobodných umění, vědy a podnikání, Saints mají více než 1200 unikátních způsobů, jak dosáhnout svých osobních a profesních cílů. Ale to je jen začátek.

Naše 3,000 Svatí přicházejí z celého světa a zanechat nejen s hlubším pochopením, ale nástroje potřebné, aby se aktivně a smysluplně roli v tom. Rychle si uvědomit, Siena vzdělání není něco, co dostanete, je to něco, co děláte.

Stovky možností studentského života od Červeného kříže ragby spojit s Siena 22-sportovní divize I atletický program, který umožní studentům možnost získat ve hře, bez ohledu na jejich zájmy. Rozsáhlá studie v zahraničí programy a pohlcující servis-learning umožňují objevení a reflexe.

Svatí úzce spolupracovat se svými profesory (12: 1 poměr studenta-fakulty), s využitím jedna-za-druhu zdrojů a one-on-one možnostem výzkumu ve všech oborech. Siena vzdělání je posílena prostřednictvím robustního programu stáže, který zahrnuje špičkové společností startu, neziskové organizace a vládní organizace, které řídí růst tohoto regionu.

High-dopad vzdělávací střediska, pečování a zabýval fakulty, kteří čerpají z nejlepších ve svých studentů, a františkánský tradice služby a komunity definovat, kdo jsme a dát studentům doživotní výhody.

Saints uspět. Devadesát pět procent čerství absolventi jsou zaměstnáni nebo pokračovat ve svém vzdělávání, mnoho práce a studium na špičkových organizací a programů absolventa. Třetina našich absolventů říkají spojení Siena vedlo ke své první zaměstnání.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Loudonville

    515 Loudon Road, 12211, Loudonville

Otázky