Keystone logo
Siena Heights University BA v oboru komunikace
Siena Heights University

BA v oboru komunikace

Adrian, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 28 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Program Komunikace připravuje studenty na kariéru v široké škále oborů, včetně profesionálního psaní, public relations, postgraduálního vzdělávání, právnické fakulty, kreativních pozic v public relations a reklamě (prostřednictvím koncentrace digitální komunikace) a široké škály dalších profesí, které vyžadují kompetentní komunikační profesionály.

Program je interdisciplinární studijní program, který přistupuje ke studiu lidské komunikace a vyjadřování prostřednictvím různých čoček.

Přesahuje humanitní i společenské vědy a klade důraz na vědecký přístup ke studiu komunikace i na uměleckejší a expresívnější formy kultury. V průběhu kurzu se studenti orientují v roli komunikace při vyjednávání o moci a formování identity tím, že prozkoumají společnost, kulturu, politiku, technologie a média v různých místních, národních a globálních kontextech.

Tento program připravuje studenty na úspěch v řadě různých povolání, protože studenti zohledňují svůj studijní plán podle jejich zájmů v oblastech, jako je obchod, marketing, vysílání, žurnalistika, média, nezisková práce nebo pokračující postgraduální studium v různých oblastech. disciplínách.

Hlavní nabízí studentům specializace v:

  • Obchodní komunikace
  • Profesionální psaní
  • Digitální komunikace
  • Náboženská komunikace

Každá specializace připravuje studenty na vstup do různých profesí od public relations a lidských zdrojů, žurnalistiky, postgraduální školy, právnické fakulty, reklamy nebo různých pozic v nových médiích.

Požadovaný požadavek na stáž umožňuje každému studentovi získat profesionální pracovní zkušenosti a směr ohledně výběru povolání před ukončením studia. Hlavním projektem programu je výzkumná studie založená na oblasti specializace studenta, která je dokončena v jeho mladším / vyšším ročníku s pomocí fakulty komunikací.

Programové rozdíly

  • Fakulta s interdisciplinárním zázemím včetně filmových a mediálních studií, vysílání, žurnalistiky, populární kultury, amerických studií, kulturních studií, folkloru a angličtiny.
  • Důraz na mediální a politickou gramotnost a analýzu.
  • Studijní plány a koncentrace vhodné pro širokou škálu povolání v oblasti obchodu, žurnalistiky, vydavatelství, neziskových organizací, marketingu nebo dalšího postgraduálního studia.

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky